تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: مجید حسینی بازیکن بسیار خوب و آینده داری است و از حضور او در استقلال خوشحالم. به گزارش ایسکانیوز، علیرضا منصوریان سرمربی استقلال در گفت و گو با سایت رسمی این باشگاه، گفت: جا دارد به سید مهدی رحمتی عزیز، بابت از دست دادن مادر بزرگ محترم اش تسلیت […]

[ad_1]

منصوریان

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: مجید حسینی بازیکن بسیار خوب و آینده داری است و از حضور او در استقلال خوشحالم.

به گزارش ایسکانیوز، علیرضا منصوریان سرمربی استقلال در گفت و گو با سایت رسمی این باشگاه، گفت: جا دارد به سید مهدی رحمتی عزیز، بابت از دست دادن مادر بزرگ محترم اش تسلیت بگویم. از خداوند بزرگ می خواهم روح این عزیز از دست رفته را در آرامش قرار دهد و به بازماندگان نیز صبر عنایت کند. سید مهدی همه تیم استقلال را در این غم شریک خود بداند.

وی افزود: می خواهم تشکر و قدردانی ویژه ای داشته باشم از خانواده محترم شفیع زاده که کمک بسیاری برای ما هستند. خانواده شفیع زاده به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر، برای همه مجموعه تیم عیدی در نظر گرفتند که میان همه اعضا تقسیم شد. در جریان استقلالی شدن پادووانی هم آنها کمک بزرگی بودند زیرا بخشی از پولی که پادووانی برای جدایی از سپاهان متضرر شد را آنها بر عهده گرفتند.

منصوریان در ادامه با اشاره به قرارداد ابراهیمی، اظهار داشت: برای قرارداد امید ابراهیمی هم خانواده شفیع زاده کمک حال ما بودند، ضمن این که در جریان مذاکره با احسان حاج صفی هم با تمام قوا آمدند و پیگیر این انتقال بودند. این را هم بگویم که کمک های خانواده شفیع زاده خارج از شرایط اسپانسری و قرارداد ما با اسپانسر است و از آنها ممنونم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره شرایط سید مجید حسینی عنوان کرد: می خواهم این را بگویم که او بازیکن بسیار خوب و آینده داری است و از حضور او در استقلال خوشحالم. او می تواند تا سالها، خط دفاع استقلال را کمک کند. به همین دلیل، قصد داریم هفته آینده کارهای تمدید قرارداد این بازیکن را به مدت ۴ سال دیگر انجام دهیم.

منصوریان در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به حمایت هواداران از این تیم، یادآور شد: باید تشکر ویژه ای داشته باشم از هواداران عزیز استقلال. تشویق های سبک ایسلندی که برای اولین بار توسط هواداران استقلال در ورزشگاه انجام شد، بسیار هیجان انگیز بود و مرا میخکوب کرد. از هواداران عزیزمان می خواهم با هماهنگی لیدرها، این نوع تشویق به صورت همزمان در همه ورزشگاه انجام شود تا روحیه بازیکنان چند برابر شود. در جریان دیدار با ذوب آهن وقتی تشویق ایسلندی انجام شد، همه بازیکنان و کادر فنی به هیجان آمدند و فضای حمایتی بسیار خوبی به وجود آمد. به هواداران خوبمان بابت انجام این کار زیبا تبریک می گویم که این کار را برای اولین بار در ایران انجام دادند امیدوارم به صورت هماهنگ و همه جانبه، ادامه یابد.

وی در پایان گفت: از خشایار محسنی که به مناسبت عید غدیر و پیش از بازی با ذوب آهن، عیدی برای مجموعه تیمی ما در نظر گرفت، تشکر می‌کنم.

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس