تاریخ انتشار: ۱۱ اسف ۱۳۹۳

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با تاکید بر حساسیت بازی فردا مقابل تیم العین در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ستاره نداریم اما می‌خواهیم العین را ناامید کنیم. به گزارش گذارنیوز  علیرضا منصوریان در کنفرانس خبری قبل از دیدار با العین امارات گفت: بازی بسیار حساسی را مقابل العین داریم و برای حضور در این بازی […]

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با تاکید بر حساسیت بازی فردا مقابل تیم العین در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ستاره نداریم اما می‌خواهیم العین را ناامید کنیم.

lمنصوریان

به گزارش گذارنیوز  علیرضا منصوریان در کنفرانس خبری قبل از دیدار با العین امارات گفت: بازی بسیار حساسی را مقابل العین داریم و برای حضور در این بازی برنامه ویژه‌ای داریم.

وی ادامه داد: تیم من هیچ ستاره‌ای ندارد و تنها ستاره ما نام باشگاه نفت است. در مقابل حریفی را داریم که بازیکنان سرشناسی دارد و البته از امکانات زیادی نیز بهره‌مند است.

وی افزود: فردا در بازی با العین تماشاگران حاضر در ورزشگاه یک بازی شیک را از سوی ما خواهند دید. در این دیدار ما تنها به دنبال ناامید کردن امیدهای العین هستیم.

منصوریان گفت: کادر فنی ۱۰ نفره تمام جزییات العین را در مدت یک هفته آنالیز کرد و من نیز نکات لازم را به بازیکنانم ارائه کردم و انشاءالله در بازی فردا تنها به پیروزی فکر می‌کنیم.

سرمربی نفت تهران عنوان کرد:‌ در بازی اول خوب بازی کردیم اما نتیجه نگرفتیم اما در دیدار فردا می‌خواهیم ضمن ارائه عملکرد قابل قبول نتیجه را هم به سود خود رقم بزنیم.

وی اضافه کرد: حریف قدرتمندی فردا در آزادی میهمان ما خواهد بود،‌ رقیبی که به قول معروف تا بن دندان مسلح است و برای پیروزی تلاش می‌کند اما من به بازیکنانم ایمان دارم و می‌دانم آنها می‌توانند فردا در زمین پیروزی را از آن خود کنند.

برچسب ها: برچسب‌ها, , ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس