تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید تیمش حدود ۲۵ دقیقه از نیمه دوم را آن گونه که او دوست داشته بازی کرده است. به گزارش ایسکانیوز، علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از تساوی تیمش برابر پیکان گفت: ” دو نیمه متفاوت را در این بازی شاهد بودیم. تقریبا ۲۰ تا ۲۵ دقیقه نیمه دوم […]

[ad_1]

سرمربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید تیمش حدود ۲۵ دقیقه از نیمه دوم را آن گونه که او دوست داشته بازی کرده است.

به گزارش ایسکانیوز، علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از تساوی تیمش برابر پیکان گفت: ” دو نیمه متفاوت را در این بازی شاهد بودیم. تقریبا ۲۰ تا ۲۵ دقیقه نیمه دوم آن شکلی که من دوست دارم را استقلال ارائه داد. ۵ موقعیت در آن دقایق به دست آوردیم. در آن دقایق جانانه بازی می کردیم و می‌شد برنده شویم.”

او گفت: ” تیم پیکان در برخی دقایق خیلی خوب بود. به بازیکنانم گفتم که هوادارانمان ۲۰ دقیقه بازی جانانه دیدند. این جانانه بازی کردن را هم امید ابراهیمی شروع کرد.”

منصوریان افزود: ” بعد از ابراهیمی، اسماعیلی، باقری و حیدری کار را آغاز کردند. خیلی به این تیم اعتقاد دارم. روزهای سخت را می گذرانیم. به بازیکنانمان گفته‌ام که باید برای هواداران کارگری بکنیم. با شروع تمرینات، باید با لباس کارگری برای هواداران تلاش کنیم. امروز به هواداران قول می‌دهم که یک تیم با صلابت درست می‌کنم. تیمی که هیچ شک و شبهه‌ای نداشته باشد.”

سرمربی استقلال گفت: ” ما باید روح جنگندگی داشته باشیم و آن را به سکوها انتقال دهیم. هوادار می‌خواهد به جای ۲۰ دقیقه ۹۰ دقیقه جانانه بازی کنیم. از حمایت و اتحاد هواداران تشکر می کنم. مطمئنم که بعد از تعطیلات تیم ملی به سرمنزل مقصود می رسیم. می خواهم که این اتحاد در تیم حفظ شود. جوانانی داریم که ما را امیدوار کردند. تیمی که لباس استقلال را می پوشد، جانش را برای این تیم می‌گذارد. ما در نقطه‌ای هستیم که باید نهایت قدردانی را از هواداران داشته باشیم. البته تیم پیکان هم عالی بازی کرد.”

او ادامه داد: ” خوشبختانه امروز دغدغه‌ای به اسم چمن نداشتیم. دست عزیزان را می بوسم. ابزار ما زمین است. امکانات خیلی خوبی در اینجا بود. بدون هیچ دغدغه ای وارد زمین شدیم. احترام زیادی برای پورحیدری ایجاد کردند و امیدوارم یک الگو برای فوتبال کشور باشد. امیدوارم بعد از آزادی و گسترش فولاد تبریز یک زمین خوب دیگر داشته باشیم.”

منصوریان درباره وضعیت تیمش در تعطیلات لیگ گفت: ” سه روز تمرین را تعطیل خواهیم کرد. آقای افتخاری به من قول داده جای ما ثابت شود و مدام به این زمین و آن زمین نرویم. ما باید بتوانیم یک جای ثابت باشیم. از سه شنبه کار را آغاز می کنیم. نشانه‌هایی از چند جوان خوب هم در تعویض‌هایم دیده‌ام. چهار دیدار دوستانه خواهیم داشت و تمرینات را مثل مسابقات برگزار می کنیم و کمی فشار کار اختصاصی را بالا می بریم و روحیه جنگندگی تیم را بالا می بریم. بازهم از هوادارانی که با روحیه خود تیم را رو به جلو می برند تشکر می کنم و به آنها می گویم که از صبرتان متشکرم.”

او در ادامه گفت: ” ما در ۲۰ دقیقه آخر استقلالی بازی کردیم و آن طوری بودیم که هوادار دوست دارد. فعلا روی جوان‌های ما فشار زیادی وجود دارد اما در آینده تیمی می‌سازیم که با صلابت باشد و مثل این ۲۰ دقیقه بازی کند. قطعا کسانی در ترکیب ۱۱ نفر قرار می‌گیرند که این طور بازی کنند.”

سرمربی استقلال همچنین گفت: ” هواداران نهایت احترام را نسبت به ما داشته‌اند و ما هم در جواب آن‌ها طوری بازی می‌کنیم که دوست دارند. در تعطیلات لیگ ۲۸ روز فرصت داریم که تیم را به شکل ایده‌آل خود برسانیم.”

منصوریان درباره جنجال پیش آمده پس از بازی در رختکن تیمش هم گفت: ” ابتدا از مسئولان ورزشگاه تشکر می‌کنم که جزو معدود جاهایی بود که چمن خوبی داشت. اما پس از بازی چند نفر از داخل رختکن ما فیلم می‌گرفتند که کار بسیار زشت و زننده‌ای بود. ما اینجا همه برادر و به هم محرم هستیم اما این کار آن‌ها بسیار زشت بود.”

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس