تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۴
سرمربی نفت تهران:

مربی‌های دو تیم ملوان انزلی و نفت تهران بعد از دیدار تیم شان، در کنفرانس خبری حاضر شدند.

به گزارش گذار نیوز، علیرضا منصوریان به خبرنگاران گفت: «این دیدار نکات مهمی داشت. نخست آن که تیم ما بازی عقب افتاده را با برد عوض کرد، اما بعد از آن بازی برده را با مساوی عوض کرد. این نتیجه مسئولیتش به گردن همه است، نه فقط بازیکنان تیم. آن ها بی تجربگی کردند، اما فقط مشکل از بازیکنان نیست.»

منصوریان در مورد داوری هم گفت: «اگر همه هم ان گل را آفساید اعلام کنند، کاری از پیش نمی‌رود و ما ۲ امتیاز را از دست داده‌ایم. اما مهم این است به دداورها و قداستشان احترام بگذاریم.»

او در مورد بازی آسیایی تیمش گفت: «ما بازیکنانی هم سطح داریم. اما این یک نبرد نابرابر است. آن‌ها خرج های میلیاردی کرده اند و یکی از ستارگان جهان (لیما) را که بیش از ۲۰ میلیارد تومان می ارزد ،جذب کرده اند.  عنوان یک بازی ملی باید در این بازی از تیم ما حمایت کنند. چرا که تیم های عربی با هواداران ایرانی خاطره داشته و ترس اصلی آن ها از هواداران ایرانی است. در پایان می خواهیم از منافع ایران در این جام دفاع کنیم و امیدوارم با حمایت هواداران به این مهم دست یابیم.»

حمید استیلی هم در مورد این بازی گفت: «دیداری که ۶ گل داشته باشد، مسلما یک بازی جذاب است. من هنز با جو تیم به طور کامل آشنا نیستم و مدت زیادی نیست که اینجام. از این یک امتیاز خوشحالم. در ۲ بازی اخیر ۵ گل زدیم که نشان از تفکرات  هجومی ما دارد.»

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس