تاریخ انتشار: ۲۰ اسف ۱۳۹۳

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: زندگی خود را پس از خدای متعال و خانواده، مدیون استقلال هستم و رنگ آبی به من هویت داد. به گزارش گذارنیوز علیرضا منصوریان امروز (چهارشنبه) در نشست خبری پیش از دیدار برابر استقلال افزود: در دیدار برگشت مانند دیدار رفت روز سختی را خواهم گذراند و فردا باید […]

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: زندگی خود را پس از خدای متعال و خانواده، مدیون استقلال هستم و رنگ آبی به من هویت داد.

منصوریان

به گزارش گذارنیوز علیرضا منصوریان امروز (چهارشنبه) در نشست خبری پیش از دیدار برابر استقلال افزود: در دیدار برگشت مانند دیدار رفت روز سختی را خواهم گذراند و فردا باید در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال برویم و براساس قوانین حرفه ای دوباره باید مقابل تیم محبوبم قرار گیرم.

وی اظهار داشت: کمتر باشگاهی در ابتدای فصل که تیم آنها در جدول سوم شده، مسوولیت فنی را به یک مربی جوان می سپارند و این ریسک بود چرا که در ابتدای فصل هم هفت بازیکن خوب نفت از آن جدا شده بودند و امیدوارم شاهد رقابتی سالم باشیم و مردم مسابقه زیبایی را تماشا کنند و به نظر من این دیدار روز آشتی هواداران با فوتبال است.

منصوریان در مورد داوری دیدار فردا و اینکه باشگاه استقلال درخواست کرده بود که داور دیدار زرگری باشد، بیان داشت: قداست و حرمت داوران را نباید زیر سوال برد و همه شما دیدید که در دیدار العین داور چینی چه بلایی سرمان آورد و به داشتن داوری مانند فغانی و سایر داوران ایرانی افتخار کردم و باید قدر داوران خود را بدانیم.

وی تصریح کرد: من در مورد مسائل داوری صحبت نمی کنم و اگر اعتراضی قرار است در این خصوص انجام شود باید از طرف مدیرعامل باشگاه نفت انجام شود.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران همچنین گفت: در دیدار برابر استقلال دیوید ویکروم را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.

وی بیان داشت: من تا ۲۳ سالگی هوادار استقلال بودم و حرص خوردم و شرایط هواداران را درک می کنم اما من عاشق هواداران هستم.

منصوریان همچنین با گرامیداشت هفته شهدا گفت: هر چیزی را که اکنون داریم مدیون شهدا هستیم و به مادرانی که در غم از دست دادن فرزندان شهید خود هستند افتخار می کنیم.

دیدار دو تیم استقلال با نفت تهران از هفته بیست و سوم لیگ برتر باشگاه های کشور جام خلیج فارس فردا (پنجشنبه) ساعت ۱۸:۱۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

قضاوت این دیدار بر عهده حسین زرگر با کمک های حسین طالقانی و مهدی الوندی است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس