تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر ملی کارگروه مقابله با پدیده گرد و غبار گفت: منشاء طوفان‌های گرد و غباری روزهای اخیر در جنوب کشور، کانون خارجی است. به گزارش ایسنا، ضیاء الدین شعاعی با اشاره به وقوع طوفان‌های گرد و غباری در جنوب کشور طی چند روز اخیر، گفت: منشاء این طوفان‌ها کانون خارجی است. وی با اعلام […]

[ad_1]

گردو غبار در زابل

مدیر ملی کارگروه مقابله با پدیده گرد و غبار گفت: منشاء طوفان‌های گرد و غباری روزهای اخیر در جنوب کشور، کانون خارجی است.

به گزارش ایسنا، ضیاء الدین شعاعی با اشاره به وقوع طوفان‌های گرد و غباری در جنوب کشور طی چند روز اخیر، گفت: منشاء این طوفان‌ها کانون خارجی است.

وی با اعلام اینکه نقشه‌های منطقه‌ای نشان‌دهنده تداوم طوفان طی امروز و فردا است، اظهار کرد: منشاء این طوفان‌ها مرز سوریه و عراق و مرکز عراق است.

شعاعی افزود: با توجه به جهت باد، بیشترین تاثیر از این پدیده را استان‌های جنوب و جنوب غربی داشتند.

مدیر ملی کارگروه مقابله با پدیده گرد و غبار ادامه داد: این طوفان‌ها که از روز چهارشنبه به صورت متناوب به خاک کشور وارد می شوند، دارای شدت متفاوتی هستند.

به گزارش پام، به گفته این مقام مسئول، با توجه به شکل‌گیری توده جدیدی در مرز سوریه و عراق، پیش‌بینی می‌شود از نیمه شب با توده جدیدی از گرد و غبار در استان‌های جنوبی مواجه شویم که شدت آن از توده فعلی کمتر باشد.

به گزارش ایسنا، احد وظیفه، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور ظهر امروز از وقوع گرد و غبار و کاهش دید افقی و کیفیت هوا در جنوب غرب و بخش‌هایی از غرب و جنوب غرب کشور خبر داد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس