تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] منتقدان سینما و تاریخ نگاران از «رویای صادقه» در موزه سینما سخن می گویند. به گزارش ایسکانیوز، کتاب «رویای صادقه؛ سیری در مستندات سال های آغازین سینما در ایران» در تاریخ ۲۷ شهریورماه ساعت ۲۰ در موزه سینما رونمایی می شود و جمعی از نویسندگان و منتقدان سینمایی درباره این اثر پژوهشی صحبت خواهند […]

[ad_1]

منتقدان سینما و تاریخ نگاران از «رویای صادقه» در موزه سینما سخن می گویند.

به گزارش ایسکانیوز، کتاب «رویای صادقه؛ سیری در مستندات سال های آغازین سینما در ایران» در تاریخ ۲۷ شهریورماه ساعت ۲۰ در موزه سینما رونمایی می شود و جمعی از نویسندگان و منتقدان سینمایی درباره این اثر پژوهشی صحبت خواهند کرد.
به گزارش روابط عمومی موزه سینما، اسناد و مدارک تازه ای درباره تاریخ سینمای ایران با عنوان «رویای صادقه؛ سیری در مستندات سال های آغازین سینما در ایران» به قلم بهزاد رحیمیان نویسنده، منتقد سینمایی و پژوهشگر تاریخ سینما منتشر شده است.
این کتاب پژوهشی در تاریخ ۲۷ شهریورماه به مناسبت سالروز تاسیس موزه سینما، ساعت ۲۰ در سالن سینما فردوس موزه، رونمایی می شود.
هوشنگ گلمکانی ، حسن حسینی و خسرو دهقان از منتقدان و نویسندگان سینمایی، سید فرید قاسمی نویسنده و تاریخ نگار، کاوه بیات پژوهشگر و تاریخ نگار و محمد بهمن پور مدیر نشر نظر از جمله کارشناسان سینمایی و تاریخ نگارانی هستند که درباره ابعاد مختلف این کتاب پژوهشی صحبت می کنند.
کتاب «رویای صادقه؛ سیری در مستندات سال های آغازین سینما در ایران» توسط نشر نظر در دو جلد منتشر شده است.

۵۰۲۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس