تاریخ انتشار: ۰۱ اسف ۱۳۹۴
وکیل بابک زنجانی اعلام کرد:

وکیل بابک زنجانی گفت: قاضی دادگاه اعلام کرده که درخواست آزادی و لغو بازداشت موقت بابک زنجانی در حال بررسی است.

به گزارش “گذارنیوز”  رسول کوهپایه‌زاده در گفتگو با مهر گفت: هنوز ختم جلسه رسیدگی به پرونده موکلم از سوی دادگاه و قاضی اعلام نشده است. البته در روز آخر دادگاه لایحه ای ۸۵ صفحه‌ای به دادگاه ارائه کردم و خوش‌بین هستم چون دادگاه اقدام مناسبی برای کشف حقیقت انجام داده است و رای عادلانه‌ای صادر خواهد شد.
، وی در پاسخ به اینکه ۳۰ بهمن ماه رسید اما خبری از تسویه حساب زنجانی نشد، گفت: بگذارید فارغ از بحث‌های رسانه‌ای پرونده جلو برود. شاید در هفته های آینده بمب خبری داشته باشیم.
وکیل بابک زنجانی در مورد نتیجه درخواست لغو قرار بازداشت موکلش از دادگاه گفت: بر اساس قانون آیین دادرسی کیفری، قبل از پایان ۲ سال بازداشت موقت متهم، درخواست لغو بازداشت ارائه شده و دادگاه تصمیم‌گیری می‌‌کند. با توجه به اینکه موکلم ۲ سال بازداشت موقت است این درخواست را ۹ دی ماه ارائه کردیم و قاضی هم در جلسه آخر در پاسخ به اظهارات بابک زنجانی مبنی بر اینکه می‌خواهم بدانم چه ایراد و مشکلی در این درخواست است گفت که در حال بررسی است. در هر حال همه چشم ها به این دادگاه خیره شده و نتیجه دادگاه می تواند الگویی برای تمامی محاکم باشد.
تقدیم لایحه ۸۵ صفحه‌ای به دادگاه
رسول کوهپایه‌زاده همچنین در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده موکل خود به خبرگزاری فارس گفته است: وکیل بابک زنجانی خاطرنشان کرد: امیدواریم قضات با توجه به جمیع دفاعیات و با لحاظ شرایط خاص تحریم‌ها که همچنان در برخی موارد ادامه داشته، در روند علمیاتی‌شدن رفع تحریم‌ها که در بعضی امور به‌کندی پیش می‌رود، درنهایت رأیی عادلانه و شایسته را صادر کند.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس