تاریخ انتشار: ۱۹ ارد ۱۳۹۵

بروجرد – ایرنا – منتخب مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی از وزیر بهداشت خواست نسبت به ارتقای سطح بهداشتی درمانی این شهرستان توجه بیشتری داشته باشد.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
عباس گودرزی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در حاشیه همایش فرایند قانونگذاری، الزامات و راهکارها در حضور منتخبان مجلس دهم با وزیر بهداشت درخصوص مشکلات بخش بهداشت و درمان شهرستان بروجرد صحبت کردم.
وی گفت: پیرامون وضعیت درمانی شهرستان بروجرد، اتمام هرچه سریعتر بیمارستان آیت الله العظمی بروجردی و تجهیز درمانگاه اشترینان مطالبی به ویز بهداشت ارایه شد که وی برای رفع این مشکلات قول مساعد دادند.
منتخب مردم بروجرد در مجلس دهم با تاکید بر جذب نیروهای بومی در ادارات و واحدهای تولیدی این شهرستان اظهار کرد: با وزیر آموزش و پرورش درخصوص جذب نیروهای بومی و جلوگیری از استخدام نیروهای غیربومی صحبت شد.
وی افزود: به رغم گفته وزیر آموزش و پرورش مبنی بر دستور بومی گزینی، وضعیت در بروجرد به گونه دیگری است لذا قرار شد گزارشی از این وضعیت به وی ارائه دهم.
گودرزی با اشاره به جایگاه خانواده های شهدا و حفظ شان و منزلت آنها گفت: خانواده شهدا از من به عنوان برادر شهید انتظارات زیادی برای حل مشکلات خود دارند لذا از رئیس بنیاد شهید خواستار پیگیری حل این مشکلات شدم که قرار شد همکاری ویژه ای در این خصوص صورت گیرد.
۶۰۵۲/۳۰۲۲

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس