تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۴
توسلی: حکم نه، فیلم با دستور قضایی توقیف شده است

در حالی که تهیه کننده مستند ناصر حجازی مدعی شد هیچ حکمی در مورد توقیف این فیلم به دستش نرسیده است وکیل امیر قلعه نویی جزئیات تازه ای از توقیف فیلم را اعلام کرد.

به گزارش “گذار خبر”، در شرایطی که مستند «من ناصر حجازی هستم» شب گذشته به صورت خصوصی اکران شد تهیه کننده این فیلم ادعا کرد موضوع توقیف فیلم صحت ندارد . در واکنش به این ادعا حمید توسلی وکیل قلعه نویی گفت:« تهیه کننده این مستند درست می گوید که ابلاغیه ای در خصوص توقیف دریافت نکرده است چون این ابلاغیه نباید به دست او می رسید بلکه باید به وزارت ارشاد می رسید که رسیده است. دلیل توقیف هم کاملا مشخص است چون فیلم شکایت شاکی خصوصی را دارد و دلیل شکایت هم محتوای فیلم نسبت به امیر قلعه نویی است».

وکیل سرمربی حال حاضر تراکتورسازی در ادامه افزود:« همه جا گفته شده حکم توقیف صادر شده در حالی که حکم نیست بلکه دستور قضایی برای توقیف اکران فیلم صادر شده و زمان خاصی هم برای توقیف مطرح نشده چون فوریت دارد و از زمان صدرو دستور قضایی لازم الاجراست. در حال حاضر فیلم توقیف می شود تا توسط دادسرا مورد بازبینی قرار بگیرد و بعد از این بازبینی دستورات جدید صادر خواهد شد».

به این ترتیب می توان گفت توقیف فیلم مستند « من ناصر حجازی هستم» در روزهای آتی سوژه های جنجالی فراوانی رقم بزند و درگیری ها و تنش ها میادن دو طرف ماجرا به اوج خود برسد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس