تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا از ممنوعیت شماره‌گذاری ٩ تیپ خودرو تولید داخل خبر داد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، سرهنگ روحی در این باره گفت: شماره گذاری ٩ مدل خودروی سبک به دلیل عدم توانایی در کسب استانداردهای زیست محیطی لازم، ممنوع شده است. او ادامه داد: از ابتدای […]

[ad_1]

رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا از ممنوعیت شماره‌گذاری ٩ تیپ خودرو تولید داخل خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، سرهنگ روحی در این باره گفت: شماره گذاری ٩ مدل خودروی سبک به دلیل عدم توانایی در کسب استانداردهای زیست محیطی لازم، ممنوع شده است.

او ادامه داد: از ابتدای امسال و بر اساس مصوبه هیئت دولت، مقرر شد تولیدکنندگان خودروهای دوگانه سوز و پایه گازسوز، تولیداتشان را با استاندارد آلایندگی یورو ۴ تولید کنند و بر اساس این مصوبه، شماره گذاری تولیدات خودروهای داخلی که سطح آلایندگی آنها دارای استاندارد یورو ۴ نیست، ممنوع اعلام شده است.

روحی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، همچنین نسبت به خرید و فروش خودروها دو تکه نیز هشدار داد و گفت: شهروندان هنگام معامله و خرید و فروش خودرو هوشیار بوده و حواسشان را جمع کنند که خودروهای دوتکه را خریداری نکنند. افراد سودجو نیز باید بدانند که این موضوع در مراکز شماره گذاری قابل تشخیص بوده و مجازات سنگینی در انتظار آنان خواهد بود.

۲۰۱۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس