تاریخ انتشار: ۱۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رنجبر با اشاره به اینکه مهران غفوریان از او برای حضور در سریال “زیر آسمان شهر۴” دعوت کرده گفت: فکر نمی کنم تا آن موقع زنده باشم. ملکه رنجبر بازیگر پیشکسوت عرصه تلویزیون و تئاتر کشورمان در گفت و گو با میزان گفت: چندی پیش مهران غفوریان به همراه یک خبرنگار و یک عکاس […]

[ad_1]

رنجبر با اشاره به اینکه مهران غفوریان از او برای حضور در سریال “زیر آسمان شهر۴” دعوت کرده گفت: فکر نمی کنم تا آن موقع زنده باشم.

ملکه رنجبر بازیگر پیشکسوت عرصه تلویزیون و تئاتر کشورمان در گفت و گو با میزان گفت: چندی پیش مهران غفوریان به همراه یک خبرنگار و یک عکاس به منزل من آمد و صحبت هایی در رابطه با سری جدید مجموعه تلویزیونی “زیر آسمان شهر۴” کرد.

وی ادامه داد: غفوریان در رابطه با “زیر آسمان شهر۴” به این موضوع اشاره کرد که ساخت این مجموعه را به زودی شروع می کند و من اولین فردی هستم که باید در این مجموعه  حضور پیدا کنم.

رنجبر تصریح کرد: من به مهران غفوریان اعلام کردم که سنی از من گذشته و مهمان همین یکی دو روز هستم و فکر نمی کنم که عمرم به اندازه حضور در یک سریال قد بدهد اما غفوریان با انرژی مثبت خود به من اعلام کرد که همه ما چیزهای زیادی از شما یاد گرفته ایم و امیدواریم در سری جدید سریال “زیرآسمان شهر۴” نیز در کنار ما حضور داشته باشید.

وی خاطرنشان کرد: درباره سایر بازیگرانی که قرار است در سریال جدید غفوریان حضور داشته باشند، اطلاعی ندارم.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس