تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] استقلال فردا در چهارچوب رقابت های جام حذفی فوتبال کشور به مصاف ملوان نوین می رود. به گزارش ایسکانیوز،استقلال تهران فردا ظهر در انزلی به مصاف تیم فوتبال ملوان نوین می رود.این تیم ناشناخته برای رسیدن به مرحله بعد باید استقلال را شکست دهد که البته کمی بعید و دور از ذهن به نظر […]

[ad_1]

استقلال فردا در چهارچوب رقابت های جام حذفی فوتبال کشور به مصاف ملوان نوین می رود.

به گزارش ایسکانیوز،استقلال تهران فردا ظهر در انزلی به مصاف تیم فوتبال ملوان نوین می رود.این تیم ناشناخته برای رسیدن به مرحله بعد باید استقلال را شکست دهد که البته کمی بعید و دور از ذهن به نظر می رسد.

مصدومیت مدافع برزیلی استقلال در جام حذفی

پادوانی تنها مصدوم استقلال است که در جریان تمرینات دچار مشکل شد و احتمال دارد منصوریان از این بازیکن در ترکیب استفاده نکند. البته پزشکان اعلام کردند که اگر این مدافع در تست پزشکی مشکلی نداشته باشد می تواند در ترکیب استقلال قرار بگیرد.

ترکیب احتمالی ملوان نوین:

رضا غلامپور ، سینا رهنورد ، ابراهیم حسین زاده ، یوسف باقری ،میلاد ناصری ، آرمان عباسی ،هومن حسین زاده ،علیرضا مصطفایی ، آرمان شکوری ، امین معاف و محمد غلامین.

ترکیب احتمالی استقلال:

حسین حسینی،هرایر مگویان، رابسون، سید مجید حسینی، فرشید باقری، رحمانی،جابر انصاری، خسرو حیدری، ، بهنام برزای، کاوه رضایی و فرشید اسماعیلی.

سفر استقلال به انزلی

تیم فوتبال استقلال امروز صبح راهی انزلی می شود تا در زمین اختصاصی ملوان یک جلسه تمرینی را پشت سربگذارد.شاگردان منصوریان برای سازگاری با آب و هوای استان گیلان راهی انزلی خواهند شد.

حریف بعدی استقلال و ملوان نوین مشخص شد

با انصراف تیم فوتبال خیبر خرم آباد از جام حذفی برنده بین استقلال و ملوان نوین به مصاف مس کرمان خواهد رفت.

۶۰۳/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس