تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربیان فعلی دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی در این دیدار دوستانه درباره خاطرات مشترک حضورشان در اجلاس فیفا در فنلاند و همچنین مسائل روز فوتبال ایران گفتگو کردند. برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس که برای برگزاری دیدار هفته سوم تیمش راهی تبریز شده، در پایان دیدار تیمش برابر گسترش فولاد دیداری دوستانه با امیر قلعه […]

[ad_1]

سرمربیان فعلی دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی در این دیدار دوستانه درباره خاطرات مشترک حضورشان در اجلاس فیفا در فنلاند و همچنین مسائل روز فوتبال ایران گفتگو کردند.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس که برای برگزاری دیدار هفته سوم تیمش راهی تبریز شده، در پایان دیدار تیمش برابر گسترش فولاد دیداری دوستانه با امیر قلعه نویی داشت.

به گزارش “ورزش سه”، امیر قلعه نویی و برانکو ایوانکوویچ که هر دو سابقه سرمربی گری تیم ملی ایران را دارند از رابطه نزدیکی نیز با یکدیگر برخوردار هستند.

سرمربی سابق استقلال که اکنون در تراکتورسازی حضور دارد، با توجه به حضور برانکو ایوانکوویچ در تبریز و پایان دیدارش برابر گسترش فولاد از این مربی دعوت کرد تا در فضایی دوستانه با یکدیگر دیدار و گفتگو داشته باشند. سرمربیان فعلی دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی در این دیدار دوستانه درباره خاطرات مشترک حضورشان در اجلاس فیفا در فنلاند و همچنین مسائل روز فوتبال ایران گفتگو کردند. نکته جالت توجه گفتگوی این دو را می توان به بحث درباره مسائل تاکتیکی فوتبال ایران در دو هفته اخیر لیگ ایران و کیفیت آن دانست. جایی که مربیان دو تیم به چالش درباره مسائل فنی فوتبال ایران پرداختند و درباره سیستم و نحوه بازی یکدیگر نیز بحث کردند.

با توجه به اینکه پرسپولیس نتوانسته بعد از دیدار با گسترش فولاد به تهران بازگردد و زمان بازگشت این تیم که به فردا موکول شده است، قلعه نویی از برانکو دعوت کرد تا این نشست دوستانه را به میزبانی اش برگزار کند و البته طرفین در پایان از این بحث راضی به نظر می رسیدند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس