تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم ملی تکواندوی ایران با تاکید براینکه المپیک جایی برای غفلت نیست، گفت: فرزان عاشورزاده نباید به حریفش فرصت می داد تا او امید خود را برای جبران نتیجه حفظ کند. به گزارش ایسکانیوز، «بیژن مقانلو» پس از شکست ناباورانه «فرزان عاشورزاده» که یکی از امیدهای اصلی کاروان ایران در المپیک ریودوژانیرو محسوب […]

[ad_1]

مقانلو

سرمربی تیم ملی تکواندوی ایران با تاکید براینکه المپیک جایی برای غفلت نیست، گفت: فرزان عاشورزاده نباید به حریفش فرصت می داد تا او امید خود را برای جبران نتیجه حفظ کند.

به گزارش ایسکانیوز، «بیژن مقانلو» پس از شکست ناباورانه «فرزان عاشورزاده» که یکی از امیدهای اصلی کاروان ایران در المپیک ریودوژانیرو محسوب می شد، تصریح کرد: المپبک همین است و یک ثانیه غفلت نتیجه را تغییر می دهد و هر ورزشکاری که از اشتباه حریف استفاده لازم را ببرد، به پیروزی خواهد رسید.
وی افزود: متاسفانه این غفلت امروز با فرزان همراه بود و باید تمرکز خودمان را به دیگر بازیکنان معطوف کنیم.
وی با اشاره به اینکه فردا (پنجشنبه) کیمیا علیزاده روی شیاپچانگ می رود، افزود: یک تیم هستیم و حالا فرزان عاشورزاده باید به دیگر تکواندوکاران المپیکی ایران کمک کند و در کنار آنان باشد.
سرمربی تیم ملی ایران، تصریح کرد: تا روز آخر و ثانیه های پایانی باید امیدوار بود تا امیدمان را برای کسب مدال حفط کنیم.
مقانلو با تاکید بر اینکه ورزش قهرمانی با افت و خیز همراه است، عنوان کرد: باید از این باخت ها درس گرفت.
فرزان عاشورزاده تکواندوکار وزن منهای ۵۸ کیلوگرم ایران درحالیکه از حریف مراکشی خود سه امتیاز پیش بود در لحظات پایانی نتیجه را واگذار کرد تا شکست ناباورانه ای برای ورزش ایران، رقم بخورد.

۴۰۲/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس