تاریخ انتشار: ۲۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1]  مقامات کشورهای مختلف از جمله نماینده دائم سوریه در سازمان ملل ، وزیر خارجه کره شمالی و کاندیدای تصدی پست مدیرکل یونسکو امروز (پنجشنبه )با محمد جواد ظریف وزیر خارجه کشورمان در حاشیه اجلاس وزرای خارجه عدم تعهد در ونزوئلا دیدار و گفت وگو کردند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا ، بشار […]

[ad_1]

 مقامات کشورهای مختلف از جمله نماینده دائم سوریه در سازمان ملل ، وزیر خارجه کره شمالی و کاندیدای تصدی پست مدیرکل یونسکو امروز (پنجشنبه )با محمد جواد ظریف وزیر خارجه کشورمان در حاشیه اجلاس وزرای خارجه عدم تعهد در ونزوئلا دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا ، بشار جعفری نماینده دائم سوریه در سازمان ملل و رئیس هیئت سوریه در اجلاس وزرا و سران عدم تعهد با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و در خصوص آخرین تحولات سوریه و همکاری های دوجانبه گفت و گو و تبادل نظر کرد.
همچنین ‘ری یونگ هو’ وزیر خارجه کره شمالی در حاشیه اجلاس عدم تعهد با ظریف ملاقات و در خصوص آخرین تحولات روابط دو جانبه و نیز موضوعات مطروحه در نشست جاری سران عدم تعهد گفت و گو کردند.
خانم ‘مشیرا خطاب’ کاندیدای مصری برای تصدی پست مدیرکلی سازمان علمی ، فرهنگی و آموزشی ملل متحد ( یونسکو) با دکتر ظریف دیدار و درباره مسائل مختلف بین المللی و جنبش عدم تعهد گفت وگو کرد.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس