تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۴

نیروهای پلیس تهران بزرگ از لحظاتی پیش با حضور فرمانده انتظامی پایتخت جمع آوری چادرهای باقی مانده مقابل مجلس را بعد از آنکه چند نفر از مخالفان با ادامه اجتماع غیرقانونی اصرار داشتند، وارد عمل شدند.

به گزارش “گذارخبر”  ؛ سردار حسین ساجدی نیا ظهر امروز -شنبه- با حضور در محل اجتماع تعداد اندکی افراد مخالف برجام واقع در ضلع شمالی ساختمان مجلس شورای اسلامی دستور پایان دادن به بقایای این اجتماع غیر قانونی را صادر کرد.

فرمانده پلیس تهران بزرگ اکنون در حال گفت و گو چهره به چهره با تجمع کنندگان باقی مانده در محل است و از آنها می خواهد که هر چه زودتر به اجتماع خود پایان دهند.

نیروهای پلیس تهران بزرگ به صورت محسوس و نامحسوس با حضور در محل تجمع این چندنفر که اصرار بر ادامه تجمع بودند را متفرق کرده و باقی مانده موکب ها و چادرها را جمع آوری می کنند.

بر اساس گزارش ایرنا برخورد فیزیکی تا این لحظه بین تجمع کنندگان و نیروهای پلیس تهران رخ نداده است.

از صبح امروز نیز نیروهای یگان امداد پلیس تهران بزرگ با حضور گسترده در اطراف مجلس شورای اسلامی از عبور افراد از خیابان مردم و مجاهدین اسلام واقع در ضلع شرقی و شمالی مجلس جلوگیری کردند.

اجتماع غیرقانونی در مخالفت با اجرای مراحل تصویب برجام در مجلس با حضور تعداد معدودی از هفته گذشته مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

فرماندار تهران روزگذشته این اجتماع را غیرقانونی خواند از آنها خواست تا از ادامه این کار که موجب سد معبرو اختلال در آمد وشد مقابل مجلس شورای اسلامی شده اند خودداری کنند.

لحظاتی پیش حجت الاسلام عمار عمارلو یکی از روحانیان که نخستین اجتماع کننده بود به دوستان خود گفت: از چند مسیر موثق، مطلع شده که رهبر معظم انقلاب با ادامه این اجتماع مخالف هستند لذا باید به این اجتماع پایان داد که در این لحظه عده ای اقدام به جمع آوری چادرها برای پایان بخشیدن به اجتماع شدند اما چند نفر با مخالفت برادامه اجتماع غیرقانونی اصرار ورزیدند که دقایقی پیش با ورود نیروهای پلیس به این موضوع روبرو شدند.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس