تاریخ انتشار: ۲۰ خرد ۱۳۹۵

– فرماندارکوثرگفت: عمومی کردن مقابله با ‏مواد مخدرضرورت دارد.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
علیرضاعلیپورروزپنجشنبه درجلسه شورای هماهنگی مبارزه بامواد مخدرشهرستان کوثر افزود: پیشگیری، مقابله ، درمان وآموزش چهاررکن اساسی شورای هماهنگی مبارزه بامواد مخدر این شهرستان هستند.
وی با اشاره به معضلات و مشکلات متعدد مصرف مواد مخدر، گفت: آغاز بسیاری از آسیب ها اجتماعی، خانوادگی و اخلاقی، مواد مخدربوده وحدودپنجاه درصدطلاقها مربوط به اعتیاداست.
رییس شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان کوثر با اشاره به تغییر مواد مخدر، از نوع سنتی به صنعتی و همچنین دسترسی آسان به این نوع مواد گفت: مصرف مواد مخدر صنعتی دارای عواقب بسیار خطرناکی است . دامنه اثرات مخرب آن نیز به مراتب بیشتر می باشد.
وی امر مبارزه با مواد مخدر را امری فرا دستگاهی برشمرده و گفت: هر گونه غفلت در این زمینه می تواند صدمات جبران ناپذیری را برای آحاد جامعه و اجتماع برجای بگذارد.
علیپورگفت: ایجاد هماهنگی و همکاری‏های لازم بین دستگاه‏های فرهنگی، نظامی و اجرایی برای امن کردن و مصون نگاه‏ داشتن جامعه می تواند نقش تعیین کننده ای داشته باشد.
وی وجود اعتیاد و مواد مخدر را در جامعه واقعیتی انکار ناپذیر دانست و افزود: باید با انجام کار فرهنگی و مدیریت صحیح به مبارزه با این پدیده شوم اجتماعی رفت که در این میان همت و همکاری همه دستگاههای اجرایی و خود مردم را نیز می طلبد.
شهرستان کوثر به مرکزیت شهر گیوی در ۸۵ کیلومتری جنوب اردبیل قرار دارد.
/۷۱۲۳/۶۰۱۶

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس