تاریخ انتشار: ۲۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سعید معروف، پاسور تیم ملی والیبال ایران درباره بازی جنجال با لهستان با یک شبکه آمریکایی گفت و کرد و گفت که نمی‌داند چرا بازیکنان لهستان از بازیکنان ایران متنفر هستند؟! به گزارش تابناک ورزشی، پاسور تیم ملی ایران پس از این بازی که در پایان به جنجال کشیده شد، گفت: ما لهستانی‌ها را […]

[ad_1]

سعید معروف، پاسور تیم ملی والیبال ایران درباره بازی جنجال با لهستان با یک شبکه آمریکایی گفت و کرد و گفت که نمی‌داند چرا بازیکنان لهستان از بازیکنان ایران متنفر هستند؟!

به گزارش تابناک ورزشی، پاسور تیم ملی ایران پس از این بازی که در پایان به جنجال کشیده شد، گفت: ما لهستانی‌ها را دوست داریم. آنها در زمین در صورت ما نگاه می‌کردند و می‌خندیدند که اصلاً برایم مهم نبود چون از نظر من این هم جزیی از بازی است. ما به آنها خیره می‌شویم، آنها هم به ما خیره می‌شوند. آنها به ما لبخند می‌زنند، ما به آنها لبخد می‌زنیم. به هر حال ورزش همین است، اما در نهایت این نتیجه بازی است که برایم اهمیت دارد.

معروف در بخش دیگری از صحبت‌هایش عنوان کرد: ما برای زدن یا دعوا با کسی وارد زمین نمی‌شویم. به شخصه تنها به دنبال پیروزی هستم و تمام توانم را در زمین به معرض نمایش خواهم گذاشت تا تیم ایران مقابل هر حریف خود به پیروزی برسد. با لهستانی‌ها هم هیچگونه خصومت شخصی ندارم و به نظر من این یک بازی معمولی است. تنها به دنبال پیروزی هستم. اینجا المپیک است و این داستان زندگی من است، جایی که همیشه می‌خواستم در آن باشم و به قهرمانی برسم. به همین خاطر تمام تلاشم را خواهم کرد تا به تیمم برای قهرمانی در این بازی‌ها کمک کنم.

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس