تاریخ انتشار: ۱۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سایت ای اف سی در گزارشی به معرفی ۳ داور ایرانی حاضر در المپیک ریو پرداخته است. به گزارش ایسنا و به نقل از سایت AFC، تیم داوری ایران قرار است در رقابت های المپیک ریو که از چهارشنبه شروع می‌شود، قضاوت کنند. در گزارشی که سایت ای اف سی منتشر کرده است، درباره […]

[ad_1]

سایت ای اف سی در گزارشی به معرفی ۳ داور ایرانی حاضر در المپیک ریو پرداخته است.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت AFC، تیم داوری ایران قرار است در رقابت های المپیک ریو که از چهارشنبه شروع می‌شود، قضاوت کنند. در گزارشی که سایت ای اف سی منتشر کرده است، درباره سه داور ایرانی در این رقابت ها مطلبی منتظر شده است.

*علیرضا فغانی

از زمانی که در سال ۲۰۱۱ فغانی به عنوان داور بین‌المللی شناخته شد، در خیلی از بازی‌های بزرگ و معروف سوت زده است. او در دیدار افتتاحیه جام جهانی برزیل که بین میزبان رقابت ها و کرواسی برگزار شد به عنوان داور چهارم انجام وظیفه کرد. او همچنین در سال ۲۰۱۴ قضاوت دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین وسترن استرالیا و الهلال عربستان را بر عهده داشت.

فغانی با قضاوت های خوب در جام ملت های آسیای ۲۰۱۵ موفق شد دیدار نهایی این دوره از رقابت‌ها بین استرالیا و کره جنوبی را سوت بزند. او همچنین دیدار نهایی جام جهانی باشگاه‌ها بین بارسلونا و ریورپلات را سوت زد که با قهرمانی بارسلونا به پایان رسید.

*رضا سخندان

همچون فغانی او در فینال جام ملت های آسیا بین استرالیا و کره جنوبی و همچنین دیدار نهایی جام جهانی باشگاه ها بین بارسلونا و ریورپلات پرچم زد. با ۴۲ سال سن او یکی از داورهای باتجربه در قاره آسیا محسوب می‌شود که ۱۰ سال در سطح اول فیفا پرچم زده است.

*محمدرضا منصوری

او تیم داوری ایران را در جام جهانی باشگاه ها در ژاپن تکمیل کرد. این کمک داور ۳۸ ساله از حضور در بازی های شرق آسیا که در سنگاپور برگزار شد به عنوان یکی از خاطره انگیز ترین اتفاقات دوران داوری خود یاد کرده است.

این داور بیش از ۴ سال داور بین المللی فیفا است و تاثیر پدرش را در تبدیل شدن به یکی از بهترین داورهای قاره آسیا زیاد می‌داند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس