تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] پرتیراژترین هفته‌نامه اقتصادی کشور در شماره جدید خود گفت‌وگو با یک زوجی که از آنها با عنوان دانشمندان موج‌نو اقتصاد ایران یاد کرده را تیتر یک خود کرده است. به گزارش اقتصادنیوز، پرتیراژترین هفته‌نامه اقتصادی کشور در شماره جدید خود گفت‌وگو با یک زوجی که از آنها با عنوان دانشمندان موج‌نو اقتصاد ایران […]

[ad_1]


پرتیراژترین هفته‌نامه اقتصادی کشور در شماره جدید خود گفت‌وگو با یک زوجی که از آنها با عنوان دانشمندان موج‌نو اقتصاد ایران یاد کرده را تیتر یک خود کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز، پرتیراژترین هفته‌نامه اقتصادی کشور در شماره جدید خود گفت‌وگو با یک زوجی که از آنها با عنوان دانشمندان موج‌نو اقتصاد ایران یاد کرده را تیتر یک خود کرده است.

تجارت‌فردا در معرفی این دو نوشته است: «این دو اقتصاددان جوان متعلق به نسل جدید اقتصاددانان ایرانی هستند که در بالاترین سطح آکادمی، درس می‌دهند و پژوهش می‌کنند. شمار دانشمندان موج نو اقتصاد ایران کم نیست. موجی که در سال‌های گذشته با جذب نخبگان علمی کشور قوت گرفته و در حال حاضر دامنه وسیعی یافته است.در میزگرد این شماره پای صحبت‌های علی شوریده و مریم سعیدی، زوج جوان اقتصاددان نشسته‌ایم تا از تجربه تحصیل، تدریس و همکاری آنها با اقتصاددانان سرشناس بین‌المللی بیشتر بدانیم. »

در دو تصویر زیر نیز این دو اقتصاددان بیشتر معرفی شده‌اند.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس