تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] برای نخستین بار و با همت متخصصین کشورمان دستگاه حضور غیاب دارای سیستم عامل برای استفاده در شرکت ها و سازمانهای ایرانی به بازار ارایه گردید. مدیر شرکت جهان گستر پارس رادن، ضمن اعلام این خبر افزود: این سامانه دارای امکانات و قابلیت های فراوانی است که آن را از سایر تولیدات […]

[ad_1]

برای نخستین بار و با همت متخصصین کشورمان دستگاه حضور غیاب دارای سیستم عامل برای استفاده در شرکت ها و سازمانهای ایرانی به بازار ارایه گردید.


مدیر شرکت جهان گستر پارس رادن، ضمن اعلام این خبر افزود: این سامانه دارای امکانات و قابلیت های فراوانی است که آن را از سایر تولیدات و محصولات وارداتی مشابه متمایز می کند.


وی مهمترین قابلیت های این دستگاه را، برخورداری ازکلید های کاربردی مطابق قوانین وزارت کار، مشاهده گزارش های تردد از طریق منوی دستگاه و امکان اصلاح تردد ها از طریق دستگاه با اجازه مدیر سیستم، امکان ارتباط WiFi ، امکان اتصال به اینترنت و به روز رسانی خودکار، تخلیه اطلاعات ازطریق حافظه جانبی ،امکان رزرو وعده های مختلف غذایی و… عنوان کرده و افزود : نمونه اولیه این دستگاه با نام تجاری Raden در نمایشگاه GITEX  دبی معرفی شد که مورد توجه کارشناسان بازدیدکننده نیز قرار گرفت .


پورحسینی همچنین گفت : نسل جدید این دستگاه با قابلیت های توسعه یافته تر در شهریور امسال و در نمایشگاه الکامپ گیلان عرضه خواهد شد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس