تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بعد إز ظهر امروز ١۵ شهریور ماه حمید بعیدی نژاد سفیر جدید کشورمان دربریتانیا و نیکولاس هاپتون سفیر جدید بریتانیا در تهران به طور همزمان در وزارت امور خارجه دو کشور حضور یافته و با تسلیم رو نوشت استوار نامه خود با وزرای خارجه ملاقات کردند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا یک […]

[ad_1]

نشست خبری با حضور مدیر کل سیاسی وزارت امور خارجه

بعد إز ظهر امروز ١۵ شهریور ماه حمید بعیدی نژاد سفیر جدید کشورمان دربریتانیا و نیکولاس هاپتون سفیر جدید بریتانیا در تهران به طور همزمان در وزارت امور خارجه دو کشور حضور یافته و با تسلیم رو نوشت استوار نامه خود با وزرای خارجه ملاقات کردند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا یک مقام آگاه در وزارت امور خارجه گفت : بیش از یکسال است که سفارتخانه های جمهوری اسلامی ایران و بریتانیا فعال بوده و کلیه امور جاری توسط کاردارهای دو کشور هدایت می شده است. اکنون در پی محقق شدن شرایط برأی ارتقاء روابط دو کشور تصمیم گرفتند که سفرای خود در تهران و لندن را مستقر نمایند.

وی در عین حال تاکید کرد که ارتقاء روابط به معنای حل و فصل مسائل فی مابین نبوده و جمهوری إسلامی ایران کماکان دیدگاههای خود را به صورت دو جانبه و غیر آن به صراحت اعلام خواهد کرد.

۲۰۳/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس