تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت  آغاز سال تحصیلی جدید در هنرستان هنرهای زیبا حضور و از اساتید و نفرات برگزیده تجلیل کرد . به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری ، مرادخانی در این مراسم ضمن یاد از شهدای هشت سال دفاع مقدس و قدردانی از […]

[ad_1]

بشیزب

معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت  آغاز سال تحصیلی جدید در هنرستان هنرهای زیبا حضور و از اساتید و نفرات برگزیده تجلیل کرد .

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری ، مرادخانی در این مراسم ضمن یاد از شهدای هشت سال دفاع مقدس و قدردانی از معلمین و اساتید و تبریک به مناسبت سال جدید تحصیلی ، ضمن مهم دانستن نقش هنرستان ها در پرورش افراد و کسانی که در آینده می توانند برای فرهنگ و هنر ایران موجب بالندگی شوند گفت : اکثر بزرگان و اساتید از هنرستانها پرورش یافته اند و نباید از جایگاه هنرستانها در پرورش افراد غافل شد .پرورش در کنار آموزش موجب می شود تا هنرمندان خوبی تحویل جامعه شوند .

وی در ادامه افزود: طبق قولی که داده بودیم در سال جدید بودجه ای از معاونت هنری را برای مباحث زیرساختی و نرم افزاری هنرستانها در نظر گرفته ایم چراکه این موضوع از اولیت های ما می باشد .

در ادامه این مراسم معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تجلیل از اساتید رشته های موسیقی و هنرهای تجسمی و نفرات برتر هنرستان های دختران و پسران ، گالری هنرستان هنرهای زیبا را افتتاح کرد .

گفتنی است در این مراسم مجید ملانوروزی مدیرکل هنرهای تجسمی ، برزین ضرغامی مدیرکل ارشاد استان تهران ، شریفی قادری مدیرکل دفتر آموزش ، علی ترابی ، کیخسرو خروش ، سهیل محمودی ، سوسن اصلانی و … حضور داشتند.

۵۰۲۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس