تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مستند «بیم و امید» شنبه ۶ شهریور ماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین هادی صادقی؛ معاون فرهنگی قوه قضائیه مساله عدم توجه به اختلافات فرهنگی زوجین را محور اصلی برنامه خود قرار داده است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه دو، این مجموعه با اجرای علی درستکار، حضور مهمانان مختلف […]

[ad_1]

بیم و امید

مستند «بیم و امید» شنبه ۶ شهریور ماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین هادی صادقی؛ معاون فرهنگی قوه قضائیه مساله عدم توجه به اختلافات فرهنگی زوجین را محور اصلی برنامه خود قرار داده است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه دو، این مجموعه با اجرای علی درستکار، حضور مهمانان مختلف و نمایش بخش های مستند تلاش دارد عوامل مختلفی که منجر به بحران طلاق و گسست بنیان خانواده ها می شود را در تحلیلی کارشناسی مورد بررسی قرار دهد.
همچنین «بیم و امید» یکشنبه ۷ شهریور ماه نیز با حضور عبدالرحیم سمسارزاده؛ از قضات پیشکسوت دیوان عالی کشور؛ مساله عدم صداقت و پنهانکاری طرفین را در شکست یک ازدواج موفق مورد واکاوی قرار خواهد داد.
گفتنی است مستند «بیم و امید» کاریست از گروه امور اجتماعی شبکه دو و با مشارکت مرکز رسانه قوه قضائیه که به تهیه کنندگی امیر اکبرزاده و اجرای علی درستکار از شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت ۱۸ از شبکه دو سیما پخش می شود.

۵۰۸۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس