تاریخ انتشار: ۱۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]  معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به بروز مشکل ترافیکی در محدوده ارتباطی پل صدر و تونل نیایش  گفت: این مشکل طی روزهای آینده بطور کامل رفع می شود. به گزارش عصر ایران  مازیار حسینی در جمع خبرنگاران افزود: تعدادی دسترسی (ورودی و خروجی) در مسیر پل صدر و محدوده […]

[ad_1]

 معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به بروز مشکل ترافیکی در محدوده ارتباطی پل صدر و تونل نیایش  گفت: این مشکل طی روزهای آینده بطور کامل رفع می شود.

به گزارش عصر ایران  مازیار حسینی در جمع خبرنگاران افزود: تعدادی دسترسی (ورودی و خروجی) در مسیر پل صدر و محدوده تونل نیایش وجود دارد که این دسترسی ها خود به عاملی برای ایجاد و افزایش حجم ترافیک دراین محدوده مبدل شده است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران افزود: با مسدود شدن این دسترسی ها، مشکل ترافیک و تردد پرحجم و کند خودروها در محدوده پل صدر و تونل نیایش رفع خواهد شد.

وی با بیان اینکه پروژه های عمرانی اصلاح مسیر براساس ویژگی ها و منافع جمعی شهروندان طراحی و اجرا می شود افزود: به طور طبیعی اصلاح مهندسی معابر و پروژه های عمرانی در میان شهروندان مخالف و موافقانی دارند اما اصل مهم در اجرای این پروژه ها توجه به منافع جمعی و عمومی منطقه و اهالی ساکن در محل است.

حسینی با بیان اینکه برخی از شهروندان بنا به دلایل شخصی با اجرای برخی پروژه های عمرانی و اصلاح فنی معابر مخالف هستند گفت: اولویت شهرداری تهران در اجرای این پروژه ها توجه به معیارها و اصول فنی و استاندارد در حوزه شهری و همچنین تامین منافع و مصالح عمومی شهر است.

وی با بیان اینکه سیاسی کردن فعالیت ها و اقدامات بزرگ مدیریت شهری تهران جفا به شهروندان است افزود: اقدامات و پروژه های بزرگ عمران شهری تهران همگی در راستای توسعه و عمران شهر و خدمت رسانی بهینه و مطلوب به شهروندان انجام شده است.

حسینی با بیان اینکه باید صداقت و دقت در خبرها رعایت شود تا اعتماد تضییع نشود، در مورد سرانجام اجرای طرح  LEZ گفت: برای  طرح LEZ قدم به قدم مراحل را به مردم توضیح خواهیم داد و در قدم اول هر خودرویی که بخواهد وارد طرح زوج و فرد شود، باید معاینه فنی داشته باشد.

حسینی افزود: مرحله نخست تشریح طرح ترافیکی کاهش(LEZ)، تاکید بر داشتن معاینه فنی خودروهاست و خودروهای فاقد معاینه فنی اجازه ورود به محدوده این طرح را ندارند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس