تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] در پی نشست زمین در نزدیکی مجتمع تجاری کوروش، گودالی یا عمق حدود ۳ متر در این منطقه ایجاد شد. به گزارش ایسنا،  در پی این نشست که در خیابان پیامبر مرکزی نزدیک مجتمع تجاری کوروش روی داد، یک دستگاه خودروی پژو در داخل گودال افتاد و یک دستگاه پراید هم در آستانه افتادن […]

[ad_1]

در پی نشست زمین در نزدیکی مجتمع تجاری کوروش، گودالی یا عمق حدود ۳ متر در این منطقه ایجاد شد.

به گزارش ایسنا،  در پی این نشست که در خیابان پیامبر مرکزی نزدیک مجتمع تجاری کوروش روی داد، یک دستگاه خودروی پژو در داخل گودال افتاد و یک دستگاه پراید هم در آستانه افتادن مهار شد.

این حادثه که در ساعت ۱۲:۳۴ امروز روی داد، هیچ گونه خسارت جدی جرحی و یا فوتی نداشت و تنها دو نفر کمی آسیب دیدند که سرپایی مداوا شدند.

به دنبال این اتفاق لوله گاز در این قسمت شکسته که عوامل ذی صلاح مشغول رفع مشکل هستند. در حال حاضر مکان با محصورسازی ایمن سازی شده است.

پیشنهاد معاون شهردار برای به روزرسانی شبکه آبرسانی تهران

 

در پی این حادثه مازیار حسینی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در گفت‌وگو با ایسنا هر گونه ارتباط حفر مترو با نشست زمین در خیابان پیامبر را رد کرد و با بیان اینکه باز هم داستان تکراری نشت آب باعث بروز این حادثه شده است، گفت: شستشوی خاک ریزدانه توسط آب باعث ایجاد حفره در خیابان پیامبر شده است که خوشبختانه صدمات جانی به کسی وارد نشد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران که در محل حادثه حضور داشت با رد ارتباط این حادثه با حفر مترو، گفت: خاک تهران آبرفتی است و آب به راحتی می‌تواند خاک ریزدانه را تحت تاثیر خود قرار دهد و شاهد نشست زمین باشیم. چه بسا در این مدت زمین در قسمت‌های مختلف تهران به دلیل نشت آب نشست کرده و این در حالیست که در نزدیکی آن محدوده هیچ مترو و تونلی وجود نداشته است.

حسینی افزود: باید یک بار برای همیشه بروزرسانی شبکه آب تهران را به عنوان یک پروژه ملی و اولویت‌دار در دستور کار قرار دهیم تا شاهد بروز اینگونه حوادث نباشیم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس