تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] استفان اوبراین، معاون دبیرکل سازمان ملل متحد در امور انسان‌دوستانه و هماهنگ کننده امداد اضطراری، روز یک‌شنبه ۱۴ شهریور ماه به منظور دیدار رسمی دو روزه وارد تهران خواهد شد. به گزارش ایسنا و بر اساس گزارش مرکز اطلاع‌رسانی سازمان ملل در تهران، قرار است آقای اوبراین در تهران با مقامات ارشد ایران درباره […]

[ad_1]

اوبراین

استفان اوبراین، معاون دبیرکل سازمان ملل متحد در امور انسان‌دوستانه و هماهنگ کننده امداد اضطراری، روز یک‌شنبه ۱۴ شهریور ماه به منظور دیدار رسمی دو روزه وارد تهران خواهد شد.

به گزارش ایسنا و بر اساس گزارش مرکز اطلاع‌رسانی سازمان ملل در تهران، قرار است آقای اوبراین در تهران با مقامات ارشد ایران درباره گسترش همکاری‌های منطقه‌یی در زمینه کمک‌های انسان‌دوستانه و تقویت مشارکت بین جمهوری اسلامی ایران و دفتر هماهنگی امور انسان‌دوستانه سازمان ملل متحد در خاورمیانه دیدار و گفت‌وگو داشته باشند.

این سفر هم‌چنین فرصتی خواهد بود تا وی نسبت به تجربیات مهم  و تخصص ایران در مدیریت بحران و واکنش انسان‌دوستانه توجه کرده و هم‌چنین مسوولان ایرانی را ترغیب کند تا برای کاهش آلام آنانی که از درگیری در منطقه رنج می‌برند، به تلاش‌ها ادامه دهند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس