تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: دانشگاهیان موظف به تبیین سیاست‌های کلی خانواده ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری هستند. به گزارش ایسکانیوز، کمال خواجه پور با توجه به جلسه شورای فرهنگی واحد یزد اظهار کرد: در این جلسه علاوه بر بررسی وضعیت فرهنگی دانشجویان جدید و راه‌های ارتقای آن، […]

[ad_1]

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: دانشگاهیان موظف به تبیین سیاست‌های کلی خانواده ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری هستند.

به گزارش ایسکانیوز، کمال خواجه پور با توجه به جلسه شورای فرهنگی واحد یزد اظهار کرد: در این جلسه علاوه بر بررسی وضعیت فرهنگی دانشجویان جدید و راه‌های ارتقای آن، بحث اصلی موضوع سیاست‌های کلی خانواده ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری به روسای قوای سه گانه و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بود.

وی افزود: با بحث و تبادل نظر کارشناسان فرهنگی دانشگاه مقرر شد نظر به حساسیت موضوع و جایگاه اصلی تبیین سیاست‌های ابلاغی که همانا دانشگاه‌ها هستند، کارگروه ویژه‌ای در دانشگاه با حضور صاحب نظران و کارشناسان دانشگاهی تشکیل و در چند زمینه از ۱۶ مورد ابلاغی کار به صورت جدی و پیگیرانه دنبال و گزارش عملکرد به مسئولان داده شود.

دبیر شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی یزد، سیاست‌های ابلاغی و سرفصل‌های تعریف شده را اندیشمندانه و نشان از درایت و دقت نظر مقام معظم رهبری بیان کرد و گفت: مقام معظم رهبری در هر کدام از شانزده مورد ابلاغی مبحثی را بیان کرده‌اند که دامنه آن گسترده و راه و زمینه فعالیت آن وسیع است تا جایی که اولین بند را در تقویت و تحکیم خانواده بر پایه اصول اسلامی دانسته و خانواده را کانون آرامش می‌نامند.

خواجه پور اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با ارسال بخشنامه ای در گذشته نسبت به تشکیل کانون خانه و دانشگاه با حضور والدین دانشجویان سفارش و توصیه کرده بود که این کانون در دانشگاه آزاد اسلامی یزد تشکیل و فعالیت خوبی داشته است.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس