تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] طی حکمی از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ؛ مهندس طاهر موهبتی به سمت معاون برنامه‌ریزی، هماهنگی، حقوقی و امور مجلس منصوب شد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از وبدا، در متن حکم وزیر بهداشت به موهبتی آمده است: «جناب آقای مهندس طاهر موهبتی با سلام؛نظر به تعهد، تخصص و تجارب […]

[ad_1]

طی حکمی از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ؛ مهندس طاهر موهبتی به سمت معاون برنامه‌ریزی، هماهنگی، حقوقی و امور مجلس منصوب شد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از وبدا، در متن حکم وزیر بهداشت به موهبتی آمده است:

«جناب آقای مهندس طاهر موهبتی

با سلام؛
نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان معاون برنامه‌ریزی، هماهنگی، حقوقی و امور مجلس منصوب می‌شوید تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمائید. در این راستا انتظار می رود ضمن پیگیری مأموریت های قبلی، موجبات ارتباط مؤثر و پویا با مجلس شورای اسلامی را به منظور تقویت جایگاه نظام سلامت کشور در قوانین و برنامه های توسعه ای فراهم نمائید. بدیهی است کلیه معاونین و رؤسای دانشگاه ها در انجام این مهم همکاری لازم را معمول خواهند نمود.
امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.»

۲۰۱۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس