تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اول رییس جمهور به منظور بازدید و افتتاح از چند طرح و پروژه صنعتی، دقایقی پیش وارد استان سمنان شد. به گزارش ایسکانیوز اسحاق جهانگیری صبح امروز (پنجشنبه) در بدو ورود به فرودگاه شاهرود از سوی استاندار سمنان و جمعی از مدیران ارشد محلی مورد استقبال قرار گرفت.دکتر جهانگیری قرار است تا ساعتی […]

[ad_1]

معاون اول رییس جمهور به منظور بازدید و افتتاح از چند طرح و پروژه صنعتی، دقایقی پیش وارد استان سمنان شد.

به گزارش ایسکانیوز اسحاق جهانگیری صبح امروز (پنجشنبه) در بدو ورود به فرودگاه شاهرود از سوی استاندار سمنان و جمعی از مدیران ارشد محلی مورد استقبال قرار گرفت.
دکتر جهانگیری قرار است تا ساعتی دیگر کارخانه فولاد کویر دامغان را افتتاح کند و سپس با حضور در شهرستان شهمیرزاد، کارخانه آریا ترانسفو را مورد بهره برداری قرار خواهد داد.
شرکت در جلسه بررسی مسائل و مشکلات استان و برگزاری جلسه شورای اداری استان با محوریت اقتصاد مقاومتی از دیگر برنامه های معاون اول رییس جمهور در این سفر یکروزه است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در این سفر معاون اول رئیس جمهور را همراهی می کند.
دکتر جهانگیری همچنین در بدو ورود به فرودگاه شاهرود درگفتگو با خبرنگاران، هدف از سفر خود را به استان سمنان را افتتاح چند طرح مهم صنعتی عنوان کرد و گفت: در جلساتی که با مسئولین استان برگزار خواهد شد، به مسائل و مشکلات موجود و نیز به روند پیشرفت اقتصاد مقاومتی در استان سمنان پرداخته خواهد شد.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس