تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اول رییس جمهوری در پیامی به رییس اجرایی جمهوری اسلامی افغانستان ، ضمن تبریک روز ملی این کشور ابراز امیدواری کرد که روابط دو کشور بیش از پیش ارتقا یابد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، در پیام اسحاق جهانگیری به عبدالله عبدالله رییس اجرایی جمهوری […]

[ad_1]

معاون اول رییس جمهوری در پیامی به رییس اجرایی جمهوری اسلامی افغانستان ، ضمن تبریک روز ملی این کشور ابراز امیدواری کرد که روابط دو کشور بیش از پیش ارتقا یابد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، در پیام اسحاق جهانگیری به عبدالله عبدالله رییس اجرایی جمهوری اسلامی افغانستان آمده است: فرا رسیدن نود و هفتمین سالروز استقلال افغانستان را به جنابعالی، دولت و مردم مسلمان و دوست آن کشور صمیمانه تبریک می گویم.
معاون اول رییس جمهوری اسلامی ایران در ادامه این پیام افزود : با عنایت به روابط حسنه میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی افغانستان امیدوارم در آینده شاهد ارتقاء هرچه بیشتر مناسبات موجود در زمینه های مورد علاقه طرفین و در سطوح دوجانبه، منطقه ای و بین المللی باشیم.
وی در پایان این پیام در این پیام از خداوند متعال، سلامتی و موفقیت معاون اجرایی افغانستان و بهروزی و شادکامی مردم شریف افغانستان را مسألت کرد.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس