تاریخ انتشار: ۱۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان گفت: افرادی که علیه شورای نگهبان هجمه می‌آورند به‌دنبال حذف این نهاد مقدس هستند و جالب اینکه داعیه دلسوزی نظام هم دارند. به گزارش میزان، سیامک ره‌پیک در حاشیه سفر به هرمزگان در گفت‌وگو فارس در بندرعباس با بیان اینکه در ایام انتخابات هجمه‌های فراوانی علیه شورای […]

[ad_1]

معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان گفت: افرادی که علیه شورای نگهبان هجمه می‌آورند به‌دنبال حذف این نهاد مقدس هستند و جالب اینکه داعیه دلسوزی نظام هم دارند.

به گزارش میزان، سیامک ره‌پیک در حاشیه سفر به هرمزگان در گفت‌وگو فارس در بندرعباس با بیان اینکه در ایام انتخابات هجمه‌های فراوانی علیه شورای نگهبان شد، اظهار داشت: هجمه با انتقاد متفاوت است، چه‌بسا برخی از انتقادات هم صحیح باشد اما هجمه خیر، افرادی که علیه شورای نگهبان هجمه می‌آورند به‌دنبال حذف این نهاد مقدس هستند و جالب اینکه داعیه دلسوزی نظام هم دارند.

وی افزود: عمدتا هجمه‌ها ریشه خارجی دارند، هجمه‌های سنگین به این نهاد از سوی منتقد دلسوز صورت نمی‌گیرد بلکه از سوی کسانی است که می‌خواهند شورای نگهبان نباشد و مخالف نظارت استسفاوی هستند.

معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان گفت: کشور ما در شرایط خاصی قرار دارد، اطراف کشور و همسایگان ما جو ملتهبی دارند اما با این شرایط ویژه در سلامت کامل انتخابات را برگزار می‌کنیم.

ره‌پیک با اشاره به برگزاری انتخابات گذشته در هرمزگان ادامه داد: ناظران انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان وظائف خود را به‌خوبی در راستای برگزاری انتخابات گذشته انجام دادند چراکه وظیفه ناظر است که با تعهد و تخصص خود و با نظارت صحیح، کار انتخابات را به سرانجام برساند.

وی اضافه کرد: انتخابات ریاست جمهوری چه‌بسا از مجلس هم اهمیت بیشتری دارد و ناظران استان‌ها با دقت بیشتری باید کار را دنبال کنند تا خدایی ناکرده خدشه‌ای به موضوع وارد نشود.

عضو حقوقدان شورای نگهبان خاطرنشان ساخت: با تلاش‌های صورت‌گرفته احتمال می‌رود انتخابات آینده به‌ صورت الکترونیک برگزار شود.

ره‌پیک عنوان کرد: آرای مردم برای شورای نگهبان از اهمیت بالایی برخوردار است و هرگونه تمهیدی که لازم است اندیشیده خواهد شد تا از رای مردم صیانت شود چراکه به فرموده حضرت امام(ره)؛ حتی یک رای هم برای کشور سرنوشت‌ساز است.

معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان در پایان یادآور شد: یکی از مشکلات انتخابات، قانون انتخابات است که برنامه‌هایی برای اصلاح آن در دست اقدام داریم.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس