تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل گفت: ثبت نام بدون آزمون این واحد دانشگاهی در۶۸ رشته تحصیلی ادامه دارد. به گزارش ایسکانیوز، مهران داوری بینا افزود: از این تعداد تعداد ۴۱ رشته در مقطع کارشناسی پیوسته، ۲۲ رشته کارشناسی ناپیوسته و ۵ رشته در مقطع کاردانی هست. وی با بیان اینکه انتخاب رشته بدون […]

[ad_1]

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل گفت: ثبت نام بدون آزمون این واحد دانشگاهی در۶۸ رشته تحصیلی ادامه دارد.

به گزارش ایسکانیوز، مهران داوری بینا افزود: از این تعداد تعداد ۴۱ رشته در مقطع کارشناسی پیوسته، ۲۲ رشته کارشناسی ناپیوسته و ۵ رشته در مقطع کاردانی هست.

وی با بیان اینکه انتخاب رشته بدون آزمون تا شروع نیمسال جدید تحصیلی ادامه دارد بیان کرد: داوطلبان می توانند به سایت azmoon.orgwww. مراجعه و رشته های مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

وی اظهار کرد: در ثبت نام دوره های “بدون آزمون”، امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی وجود ندارد و ثبت نام در سامانه مرکز سنجش و پذیرش در دوره های “بدون آزمون” به منزله پذیرش فرد بوده و برای این دوره ها نتیجه ای اعلام نخواهد شد.

وی افزود: داوطلبان می توانند انتخاب های متعدد بدون آزمون داشته باشند و در نهایت در یکی از این رشته ها با مراجعه به واحد ثبت نام قطعی کنند.

مهران داوری بینا تصریح کرد: داوطلبانی که اقدام به ثبت نام در سامانه این مرکز نموده اند می بایست با تهیه یک نسخه چاپی از ثبت نام خود جهت آگاهی از شرایط ثبت نام پس از ۴۸ ساعت به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه کنند.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس