تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون وزیر امور خارجه قزاقستان در چارچوب رایزنی‌های سیاسی معاونان وزرای امور خارجه ایران و قزاقستان در راس هیاتی از مدیران و کارشناسان وزارت امور خارجه این کشور به تهران سفر و امروز با معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه دیدار و گفت‌وگو کرد. به گزارش ایلنا، در این دیدار طرفین ضمن تبادل نظر […]

[ad_1]

معاون وزیر امور خارجه قزاقستان در چارچوب رایزنی‌های سیاسی معاونان وزرای امور خارجه ایران و قزاقستان در راس هیاتی از مدیران و کارشناسان وزارت امور خارجه این کشور به تهران سفر و امروز با معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایلنا، در این دیدار طرفین ضمن تبادل نظر درباره موضوعات مورد علاقه، راه‌های گسترش و تعمیق همکاری‌های دوجانبه در بخش‌های سیاسی، اقتصادی، تجاری، همکاری‌های بانکی، ترانزیت، حمل و نقل ریلی و دریایی، انرژی و سوآپ، همکاری‌های کشاورزی و تسهیل صدور روادید را بررسی و اجرایی کردن تفاهمات و توافقات فیمابین را مورد تاکید قرار دادند.


در این ملاقات همچنین مهمترین موضوعات و مسائل منطقه‌ای و تهدیدات مربوط به افراط‌گرایی و تروریسم مورد بررسی قرار گرفت و بر لزوم همکاری مشترک کشورهای منطقه برای مقابله با خشونت، افراط‌گرایی و تهدیدات تروریستی تاکید شد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس