تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] حجم معامله‌های انجام شده برق در بورس انرژی طی هفته گذشته، ۴۷۰ هزار و ۳۰۰ مگاوات ساعت بوده است. به‌گزارش ایسکانیوز از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، بر اساس اعلام شرکت مدیریت شبکه برق ایران در هفته گذشته (۲۷ تا ۳۱ شهریور ماه) در بورس انرژی، در ۴ روز معاملاتی هفته، به ترتیب […]

[ad_1]

55.jpg

حجم معامله‌های انجام شده برق در بورس انرژی طی هفته گذشته، ۴۷۰ هزار و ۳۰۰ مگاوات ساعت بوده است.

به‌گزارش ایسکانیوز از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، بر اساس اعلام شرکت مدیریت شبکه برق ایران در هفته گذشته (۲۷ تا ۳۱ شهریور ماه) در بورس انرژی، در ۴ روز معاملاتی هفته، به ترتیب در نماد کم باری روزانه معادل ۱۸ هزار و ۸۶۴ مگاوات ساعت برق با قیمت متوسط ۳۴۶ هزار و ۸۴۰ ریال بر مگاوات ساعت و در نماد میان باری روزانه معادل ۶۱ هزار و ۷۴۰ مگاوات ساعات برق با قیمت متوسط ۳۶۰ هزار و ۲ ریال بر مگاوات ساعت بوده است.
همچنین در نماد بار پایه روزانه معادل ۳۷۹ هزار و ۱۷۶ مگاوات ساعت برق با قیمت متوسط ۳۶۰ هزار و ۵۰۴ ریال بر مگاوات ساعت و در نماد بار پیک روزانه ۱۰ هزار و ۵۲۰ مگاوات ساعت برق با قیمت متوسط ۳۷۹ هزار ریال بر مگاوات ساعت بین خریداران و فروشندگان انرژی معامله شد.
بر این اساس؛ ارزش معامله‌های انجام شده در این هفته بیش از ۱۶۹ میلیارد ریال بوده است.
همان طور که مشاهده می‌شود، قیمت تمام نمادها نسبت به هفته گذشته افزایش یافته که در این میان قیمت بار پیک و بار پایه افزایش قابل ملاحظه‌ای داشته است.
۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس