تاریخ انتشار: ۰۹ آبا ۱۳۹۴
ای کاش حیدری می توانست تا پایان بماند

سرمربی استقلال عقیده دارد بازیکنانش پس از گل زدن به پرسپولیس رو به بازی احساسی آوردند و پرسپولیسی ها نیز به توپ های بلند روی آوردند.

به گزارش “گذار خبر”، پرویز مظلومی در کنفرانس خبری پایان بازی تیمش در مقابل پرسپولیس گفت: در این بازی ما خوب بودیم، پانزده دقیقه اول بازی را خوب شروع کردیم اما یکی دو موقعیت به حریف دادیم، در نیمه دوم خیلی خوب و زود به گل رسیدیم، بازیکنان ما برای بردن احساسی بازی کردند و بی جهت عقب نشستند و به حریف فرصت دادند.

وی ادامه داد: طبیعی بود پرسپولیس به توپ بلند روی بیاورد ما وسط زمین خود را در نیمه دوم تقویت کردیم آنها با توپ‌های بلند هافبک‌های ما را از بازی خارج کردند به دو تیم تبریک می‌گویم، هواداران لذت بردند، هواداران به اصول اخلاقی عمل کردند و به آنها تبریک می‌گویم

وی ادامه داد: ما همه کارهای لازم را انجام دادیم، مدافعان ما زیاد عقب کشیدند و به حریف فرصت دادند. اگر دقت می‌کردیم با توجه به باز بودن دفاع پرسپولیس می‌توانستیم گل دوم را بزنیم، اما در برخی اوقات بازیکنان ما بی تجربگی کردند، پرسپولیس در وقت‌های تلف شده یعنی در دقیقه ششم وقت های اضافی گل را زد درحالی که وقت اضافی ۴ دقیقه بود، محسن ترکی قضاوت خوبی کرد اما مهدی رحمتی یک دقیقه روی زمین افتاد اما داور ۲ دقیقه وقت اضافه کرد.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس