تاریخ انتشار: ۳۱ خرد ۱۳۹۴

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: به هیچ بازیکنی اجازه نمی‌دهم فراتر از وظایفش صحبت کند و در غیر این صورت برخورد شدیدی می‌کنم. به گزارش گذارنیوز پرویز مظلومی پس از جلسه‌ای که با مجید صالح برای برنامه‌ریزی تمرینات استقلال داشت عنوان کرد: ما یک جلسه برای برنامه‌ریزی تمرینات اردو داشتیم و ساعت ۱۶ امروز هم […]

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: به هیچ بازیکنی اجازه نمی‌دهم فراتر از وظایفش صحبت کند و در غیر این صورت برخورد شدیدی می‌کنم.

مظلومی

به گزارش گذارنیوز پرویز مظلومی پس از جلسه‌ای که با مجید صالح برای برنامه‌ریزی تمرینات استقلال داشت عنوان کرد: ما یک جلسه برای برنامه‌ریزی تمرینات اردو داشتیم و ساعت ۱۶ امروز هم با کمیته نقل و انتقالات که متشکل از بهرام امیری و علی نظری‌جویباری است جلسه‌ای دارم و می‌خواهم لیست بازیکنان مورد نیازم را به آنها بدهم. به هر حال با کمال احترامی که برای همه بازیکنان دارم یکسری ها در چارچوب ما نمی‌گنجند و باید جابه‌جا شوند. هدف ما این است که تیم قدرتمند و با کیفیتی داشته باشیم و در این راه به کمک هواداران نیاز داریم. قطعا خواسته ما خواسته آنها است. تیمی می‌بندیم که مورد توجه هواداران باشد. نام استقلال بزرگ است و ما می‌خواهیم که استقلال به روزها خوب گذشته‌اش بازگردد. من از قلعه‌نویی هم بابت زحماتی که کشیده تشکر می‌کنم و از او هم رخصت گرفته‌ام.

وی افزود:‌حدود ۱۶-۱۵ نفر مدنظر من هستند که آنها را اولویت‌بندی کرده‌ایم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ادینهو را می‌خواهد یا خیر، گفت: لطفا اسم نیاورید. من نه تأیید می‌کنم نه تکذیب. من هنوز لیستی به باشگاه نداده‌ام اما در فهرستم هم بازیکن جوان هست هم بزرگ.

مظلومی در خصوص اینکه آیا بازیکن خارجی هم جذب می‌شود یا خیر، گفت: قطعا باید بازیکن خارجی هم جذب کنیم. البته من نمی‌خواهم هزینه باشگاه بالا برود و قرار شده که در حد توان بودجه باشگاه بازیکن جذب کنیم.

مظلومی درخصوص اینکه در لیست او یکسری بازیکنانی هستند که فصل گذشته با کادر فنی مشکلاتی داشتند، گفت: این حرف‌ها را نزنید. یکسری بازیکنان در گذشته مشکلاتی داشتند. به هر حال سلایق متفاوت است. هواداران هم همیشه حق دارند اما باید سلیقه‌ها را کنار گذاشت. همه ما به دنبال سربلندی استقلال هستیم و از همه می‌خواهم که کمک کنند. من هدف اولم در تیم ایجاد نظم و سپس تیمی بدون حاشیه است.

مظلومی تأکید کرد: ما به دنبال آن دسته از بازیکنانی هستیم که واقعا استقلالی هستند. در حال تهیه کردن برنامه‌های تمرینی هم هستیم و امروز با صالح به دنبال برنامه‌ریزی بودیم که تا شروع مسابقات ادامه داشته باشد. هدفمان این است که خیلی سریع تیم را جمع کنیم تا الان هم برای شروع تمرینات دیر شده است. از همین امروز که لیست بازیکنان را به کمیته نقل و انتقالات می‌دهم کار جذب بازیکن شروع می‌شود و بلافاصله تمرینات را آغاز می‌کنیم البته ما چون هنوز با بازیکنی مذاکره نکرده‌ایم دلیل نمی‌شود تمرینات را آغاز نکنیم و در اسرع وقت تمرین شروع خواهد شد.

مظلومی در خصوص اینکه امیرحسین صادقی در مصاحبه‌ای گفته آقایان بدانند من در استقلال می‌مانم و جایی نمی‌روم، گفت: اصلا بازیکن حق ندارد در این حیطه‌ها وارد شود و حرف بزند. بازیکن باید در زمین کارش را انجام دهد. اجازه نمی‌دهم بازیکنی فارغ از حیطه وظایفش صحبت کند و با این قضیه برخورد شدید می‌کنم. به شما خبرنگاران می‌گویم که در این قضیه کاملا جدی هستم و کوتاه نمی‌آیم. هر بازیکنی وظیفه دارد فقط کار خودش را انجام دهد و کسی اجازه ندارد در مورد دیگری حرف بزند.

سرمربی استقلال در مورد اینکه در گذشته با جباری مشکل داشته، گفت: لطفا اسم نیاورید. من زمانی که در استقلال بودم با نظم‌ترین و بی‌حاشیه‌ترین تیم را در اختیار داشتم. نتایجم هم خوب بود نتایج دربی هم درخشان. ما بدون حاشیه کار کردیم و البته که دو تیم پرسپولیس و استقلال بدون حاشیه نمی شوند.

وی در خصوص مسائل مالی نیز، گفت:‌ به هر حال به ما قول داده‌اند که به تیم کمک کنند و حمایت‌های لازم انجام شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس