تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۴

پرویز مظلومی سرمربی آبی پوشان کماکان به دنبال تقویت استقلالی ها در لیگ برتر است. به گزارش گذار نیوز، سرمربی استقلال که حالا آرام آرام ترکیب اصلی تیمش را از خلال تمرینات مستمر و بی حاشیه پیدا می کند درباره حضور دو بازیکن خارجی در استقلال گفت: بازیکن برزیلی امروز وارد ایران شده و بازیکن […]

پرویز مظلومی سرمربی آبی پوشان کماکان به دنبال تقویت استقلالی ها در لیگ برتر است.

مظلومی

به گزارش گذار نیوز، سرمربی استقلال که حالا آرام آرام ترکیب اصلی تیمش را از خلال تمرینات مستمر و بی حاشیه پیدا می کند درباره حضور دو بازیکن خارجی در استقلال گفت: بازیکن برزیلی امروز وارد ایران شده و بازیکن کروات هم دوشنبه به تهران می آید. من باید هر دوی این بازیکنان را در تمرین ببینم و شرایطشان را بسنجم که اگر خوب بودند به تیم اضافه بشوند. این را هم بگویم که برای انتخاب فیلم به تنهایی ملاک من نیست.

مظلومی درباره سن و سال بالای مهاجم کروات شاغل در لیگ آلبانی هم می گوید: درست است که ایشان ۳۳ سال دارد اما ما می خواهیم یک فصل از حضورش استفاده کنیم و اگر در شرایط خوب باشد، انتخابش می کنیم. او با تیمش در لیگ اروپا بازی می کند و نمی تواند زیاد در ایران بماند و باید فوری درباره او تصمیم بگیرم.

سوال بعدی ما از سرمربی استقلال درباره موضوع تعویق احتمالی رقابت های لیگ برتر است که او اینطور جواب می دهد: من هم موافق تعویق لیگ برتر هستم. امسال شرایط خاصی بر تیم ها حاکم بود و تقریبا همه باشگاه ها دیر شروع کردند. به نظر من با توجه به شرایط و با در نظر داشتن اینکه ما و همه تیم ها برای آمادگی به زمان بیشتری احتیاج داریم، بد نیست که شروع مسابقات کمی به تاخیر بیافتد. به هر حال هدف از برگزاری لیگ کیفیت است و این مساله می تواند به بهبود شرایط تیم ها از نظر کیفی کمک کند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس