تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۴
دوست ندارم درباره مسایل حاشیه ای حرف بزنم!!

پرویز مظلومی سرمربی استقلال می گوید دوست ندارد درباره مسایل حاشیه ای حرف بزند.

به گزارش گذار نیوز مظلومی قبل از حضور در استقلال راحت تر مصاحبه می کرد اما این روزها سخت می شود پیدایش کرد: «والا آن موقع زندگی مان آرام بود و حاشیه نداشتیم ولی در استقلال هر روز به ما زنگ می زنند که آی کرار چرا اینطوری کرد، چرا پول نیست و سوالات حاشیه ای دیگر. به خاطر همین دوست دارم بیشتر سکوت کنم.» اما پرویز مظلومی دوست دارد درباره مسئله داوری کمی حرف بزند، اینکه بگوید با یک اشتباه نمی توان گفت داوری ها به نفع استقلال است.

آقای مظلومی هوشنگ نصیرزاده کارشناس داوری برنامه ۹۰ گفت داوری بازی استقلال اهواز به نفع شما بود.
داور روی گل دوم ما اشتباه کرد وگرنه اشتباه دیگر نداشت.
پنالتی چطور؟
در هر صورت داور باید یک پنالتی برای استقلال می گرفت. حالا اگر آن خطا روی خسرو را پنالتی گرفت، چند دقیقه بعد یک پنالتی به نفع ما را سوت نزد. این به آن در شد. برنامه ۹۰ هم نشان و نصیرزاده گفت روی بازیکن ما در محوطه جریمه ما خطا شده. پس نباید روی پنالتی زیاد بحث کنیم و بهانه بتراشیم. فقط روی گل اشتباه کرد.
به هر حال گل دوم شما سرنوشت بازی را عوض کرد و استقلال اهواز شکست خورد.
محوطه جریمه اینقدر شلوغ بود که داور صحنه را ندید و خطای حنیف را نگرفت. همیشه وقتی محوطه شلوغ است و داور دید خوبی ندارد، روی صحنه ها ۵۰-۵۰ سوت می زند. به همین خاطر داور خطا را نگرفت و بازی ادامه پیدا کرد.
ولی اهوازی ها از دست داور خیلی دلخور هستند.
آقای اکبریان از داورهای خوب لیگ برتر است. نه اینکه چون آن صحنه را خطا نگرفته باشد، او در چند فصل اخیر قضاوت های خوبی داشته. فقط شلوغی باعث شد که داور صحنه را نبیند، نه اینکه صحنه را ببیند سوت نزند. متاسفانه این جوی که بعضی ها درست کرده اند، درست نیست. متاسفانه هجمه های زیادی علیه استقلال و داور به راه انداختند. در سه بازی قبل دیدید که داوری ها برای ما خوب نشد آیا یک کلمه از من شنیدید که درباره داوری حرف بزنم و انتقاد کنم؟ گفتم اشکالی ندارد، داور اشتباه کرده است. سه هفته داوری ها برای ما خوب نبود و در این مسابقه داور اشتباه کرد و خطای حنیف را ندید. پس نباید این جوسازی ها درست شود.
البته باشگاه شما به داوری ها معترض بود.
شما فیلم بازی پدیده، ملوان و ذوب آهن را ببینید. ما از داور لطمه خوردیم. برای ما پنالتی نگرفتند ولی من یک کلمه حرف زدم؟ چون معتقدم داور هم آدم است و اشتباه می کند. در بازی ذوب آهن باید یک پنالتی به نفع ما می گرفت که گرفته نشد. من حرفی زدم؟ اشتباه داوری همیشه هست. مثلا در همین بازی پرسپولیس و ذوب آهن داور اشتباه کرد که دیدید چطور برای ذوب آهن پنالتی گرفت.
البته پرسپولیسی ها این ماجرای اشتباه داور روی گل دوم استقلال را بولد کردند. رسانه های نزدیک به باشگاه پرسپولیس به این موضوع خیلی پرداختند.
(مکث) آخر پرسپولیس که الان در جدول رقیب ما نیست. رقبای ما تیم های دیگر هستند که روی این موضوع حساس باشند. من احترام زیادی برای پرسپولیسی ها قایلم، ولی انصافا در سه بازی قبل از بازی استقلال اهواز دیدند که داورها چه اشتباهاتی داشتند؟ اگر در بازی ذوب آهن داور پنالتی ما را می گرفت اصلا شاید نمی باختیم. در بازی استقلال اهواز همانطور که گفتم بحث فقط روی صحنه گل دوم است که داور ندید. حالا یک صحنه به نفع ما ندیده اند و چند صحنه در سه بازی قبل به ضررمان.
پرسپولیسی ها خیلی به داوری اعتراض دارند. آنها هم در بازی ذوب آهن خیلی متضرر شدند.
بله، پنالتی ای که آقای فغانی به ضرر پرسپولیس گرفت، درست نبود. همه دیدند که داور دید درست و حسابی نداشت و اشتباه کرد. درست مثل صحنه ای که داور خطای حنیف را ندید. ما باید واقعیت ها را ببینیم و بگوئیم اما نباید دیگران را متهم کنیم و برایشان شمشیر از روز ببندیم.
پرسپولیس خوب نتیجه نگرفته و در قعر جدول لیگ است. پیش بینی شما از آینده این تیم چیست؟
به عنوان یک فوتبالی برای پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم. این تیم یکی از قطب های فوتبال ایران است و قطعا خودش را بالا می کشد. به نظر من امسال پرسپولیس واقعا خوب بازی می کند و تنها نتیجه نمی گیرد.
هم استقلال و هم پرسپولیس از نظر فنی بهتر از قبل شده اند. در دربی توقع ها بالاست.
به نظر من این دربی قشنگ می شود. انشالله دربی سراسر تهاجمی خواهیم داشت چون نه برانکو محتاط است نه من.
خسرو حیدری هم گفته بود که با پرویز سوبله چوبله نگران دربی نیستیم.
بچه ها که واقعا لطف دارند. امیدوارم فصل موفقی با هم داشته باشیم.

چه زمانی ورزشگاه را پر از تماشاگر می شود؟
روز اولی که آمدم گفتم می خواهیم استقلال را به ۱۰ سال جلوتر ببریم و مردم را به استادیوم بکشیم ولی بعضی ها به من حمله کردند. هدف ما این است که طرفداران به استادیوم بکشیم. خدا را شکر توانستیم نزدیک به ۴۰ هزار نفر را به ورزشگاه بکشیم. دوست داریم صندلی های آزادی را پر کنیم.
امروز هم نفت تهران در آزادی میزبان الاهلی امارات است. به عنوان یک استقلالی برای منصوریان و تیمش چه پیغامی دارید؟
من برای هواداران استقلال پیغام دارم. از همه آنها می خواهم که از نفت تهران حمایت کنند. نفت الان تیم ملی ماست و نباید تنهایش بگذاریم. خود من اگر رسیدم حتما به آزادی می روم و از نفت حمایت می کنم منتهی تمرین داریم و فکر کنم با بازی تداخل پیدا کرده. استقلالی ها باید از نفت و علیرضا منصوریان حمایت کنند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس