تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۴

پرویز مظلومی می گوید تیمی بسته که می تواند در لیگ برتر موفق شود. به گزارش گذار نیوز پرویز مظلومی سرمربی استقلال  از فصل پیش روی تیمش سخن گفت. او تاکید دارد تیمی بسته که می تواند موفق شود. سرمربی این فصل آبی ها که بعد از کلی کش و قوس به عنوان گزینه سوم تیم […]

پرویز مظلومی می گوید تیمی بسته که می تواند در لیگ برتر موفق شود.

مظلومی

به گزارش گذار نیوز پرویز مظلومی سرمربی استقلال  از فصل پیش روی تیمش سخن گفت. او تاکید دارد تیمی بسته که می تواند موفق شود. سرمربی این فصل آبی ها که بعد از کلی کش و قوس به عنوان گزینه سوم تیم توانست صاحب نیمکت استقلال شود. او اگرچه منتقدان زیادی برای فصل پیش رویش دارد اما توانسته تیمی ببندد که امیدوارکننده است. حالا او  از تیمی که دارد می گوید:

هواداران خیلی نگرانند.

به هواداران بگویید نگران نباشند. ما داریم با تمام توان مان تلاش می کنیم که به موفقیت برسیم. برای چه باید نگران باشند؟ اگر شما رسانه ها خیلی ناامید نباشید ، مردم این حس را ندارند. شما نترسید و خیال تان راحت باشد که ما همه تلاش مان را می کنیم. تمرینات مان را به موقع شروع کردیم و داریم با دقت پیش می رویم. خداراشکر تیم هم که تکمیل شده و دیگر مشکلی از این بابت نداریم. چند جای خالی داریم که با پر شدن شان ، به یک تیم خوب و کامل تبدیل می شویم.

اسم های زیادی برای آمدن به تیم تان ردیف شده…

ما بیشتر یارانی که می خواستیم را جذب کردیم. البته هنوز چند پستی داریم که برایش به دنبال بازیکن می گردیم. مثلا برای پست مهاجم دنبال یک مهاجم خوب هستیم. گزینه ایرانی هم داشتیم ، می خواستیم یک مهاجم جوان را به استقلال بیاوریم که این اتفاق نیفتاد . البته هنوز ناامید نیستیم. چند گزینه خارجی هم داشتیم که درحال رایزنی هستیم.

برونو سزار چطور؟

او هم یکی از گزینه های ماست. قبلا که بازی هایش را دیده بودیم ، خیلی خوب بود. الان باید ببینیم چه شرایطی دارد. در لیگ دو ژاپن بوده و می گویند بازی های خوبی انجام داده است. اگر شرایطش منظقی باشد و آمادگی اش هم خوب ، قطعا از گزینه های اصلا ما برای خط حمله است.

و کرار؟

کرار که در تمرینات است. او می خواهد به استقلال کمک کند و مطمئنا مشکلی پیش نمی آید. او به ایران آمده که برای زندگی اش پول در بیاورد . اگر ما بتوانیم به تعهدات باشگا در قبال همه بازیکنان ، سر موعد عمل کنیم ، مشکلی ایجاد نمی شود و او هم به کارش می رسد.

بازیکنان جوان خوبی گرفتید.

بله خدا را شکر. امیدوارم هر چه زودتر مشکل روزبه چشمی هم حل شود . شما فکر کردید در این مدتی که بیرون بودم ، استراحت می کردم ولی اتفاقا خیلی خوب بازی های لیگ را دیدم و حواسم به همه چیز بوده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس