تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۴
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: از مهدی رحمتی تشکر می‌کنم که روز خوبش بود اما از گل دوم تعجب می‌کنم که داور خطا اعلام نکرد.

به گزارش گذار نیوز ،پرویز مظلومی پس از شکست ۲ بر صفر مقابل ذوب آهن در ورزشگاه آزادی در نشست خبری گفت: این بازی دو نیمه متفاوت داشت نیمه اول بازیکنان ما خوب بودند و موقعیت‌های گلزنی را از دست دادیم و اگر آنها گل می‌شد شرایط بازی تغییر می‌کرد زیرا هدف ذوب آهن ضد حمله بود و در نیمه اول حریف را بسته بودیم اما تیمی که گل نزند گل می‌خورد و در نیمه دوم روی یک اشتباه ساده گل خوردیم و تیم بهم ریختیم و چند موقعیت گلزنی به حریف دادیم.

وی افزود: از رحمتی تشکر می‌کنم چون روز خوبش بود اما روی گل دوم تعجب می‌کنم که داور نزدیک به صحنه بود و خطا روی بازیکن ما گرفته نشد. بازیکنان باید جواب بدهند که چرا به این راحتی اشتباه کردند و گل خوردند. ذوب آهن روی ضد حملات بسیار خوب بود و به آنها تبریک می‌گویم .ان‌شالله در بازی‌های آینده جبران کنیم و باید از هواداران تشکر می‌کنم و تیم می بازد ولی باز هم تشویق‌مان می‌کنند و ان‌شالله جبران می‌کنیم.

وی در مورد اظهارات عضو هیات مدیره استقلال که گفته باید مظلومی پاسخگوی باخت باشد، گفت: هر وقت بخواهند می‌روم و پاسخ می‌دهم.

سرمربی استقلال در مورد کند بودن خط دفاع استقلال گفت: نظم دفاع ما در نیمه اول خوب بود اما بعد از اشتباهی که مدافع ما کرد آشفتگی شد البته در نیمه اول خوب بودند و ذوب آهن خوب ضد حمله می‌زد. ما جلو رفتیم و دفاع‌مان باز شد و هر دو گل روی اشتباه ما به ثمر رسید.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس