تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نایب رییس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده مردم بوکان در مجلس در خصوص اهانت صداوسیما به افراد مورد احترام اهل سنت در یک برنامه تلویزیونی گفت: توهین به افراد مورد احترام اهل سنت از صداوسیما قابل قبول نیست؛ صداوسیما باید عذرخواهی کند. به گزارش ایسکانیوز، محمدقسیم عثمانی در نشست علنی امروز یک شنبه […]

[ad_1]

نایب رییس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده مردم بوکان در مجلس در خصوص اهانت صداوسیما به افراد مورد احترام اهل سنت در یک برنامه تلویزیونی گفت: توهین به افراد مورد احترام اهل سنت از صداوسیما قابل قبول نیست؛ صداوسیما باید عذرخواهی کند.

به گزارش ایسکانیوز، محمدقسیم عثمانی در نشست علنی امروز یک شنبه مجلس شورای اسلامی، گفت: متاسفانه در برنامه پرمخاطب شبکه سوم صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران مجری هنرمند این برنامه علناً صحبت‌های تفرقه‌افکنانه اظهار کرد و به افراد مورد احترام اهل سنت اظهاراتی داشت که در شأن صداوسیما نیست، بنابراین صداوسیما باید عذرخواهی کند.

علی مطهری در پاسخ به تذکر عثمانی با قابل قبول ندانستن توهین به افراد مورد احترام اهل سنت از سوی صداوسیما گفت:صداوسیما باید عذرخواهی کند و مقام معظم رهبری در سفر به کردستان فرمودند به افراد مورد احترام اهل سنت توهین نشود.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس