تاریخ انتشار: ۰۱ تیر ۱۳۹۴

استیضاح کنندگان از طیف های مختلف هستند به گزارش گذارنیوز علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی  سیاسی بودن استیضاح وزیر آموزش و پرورش را رد کرد و گفت:برخلاف استیضاح آقای فرجی دانا که سیاسی بود به هیچ وجه استیضاح آقای فانی سیاسی نیست. وی استیضاح را دلیلی بر حل مشکلات آموزش و […]

استیضاح کنندگان از طیف های مختلف هستند

مطهری

به گزارش گذارنیوز علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی  سیاسی بودن استیضاح وزیر آموزش و پرورش را رد کرد و گفت:برخلاف استیضاح آقای فرجی دانا که سیاسی بود به هیچ وجه استیضاح آقای فانی سیاسی نیست.
وی استیضاح را دلیلی بر حل مشکلات آموزش و پرورش ندانست وتاکید کرد:قرار نیست با یک استیضاح مشکلات مربوط به حوزه مربوط  حل شود البته درحال حاضر استیضاح کنندگان براستیضاح وزیر آموزش و پرورش تاکید دارند و این هم حق قانونی آنهاست و نمی شود به اینکارنمایندگان ایراد گرفت.
نماینده مردم تهران درباره توافق دولت ومجلس برسر حل مشکلات فرهنگیان، گفت:باوجود این توافق اما نمایندگان استیضاح کننده قانع نشدند که درخواست خود را پس بگیرند.
مطهری معتقد است:استیضاح امری طبیعی است لذا رابطه دولت و مجلس را برهم نمی زند و تاثیر منفی برآن نمی گذارد چراکه نمایندگان هروقت لازم باشد استیضاح را  انجام می دهند.
وی تاکید کرد:اگر لیست درخواست کنندگان استیضاح وزیر آموزش و پرورش را بررسی کنیم خواهیم دید که استیضاح کنندگان از طیف های مختلف هستند که خیلی هم سیاسی نیستند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس