تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] قائم مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر از اجرای برنامه هایی برای توانمند سازی دانش آموزان، معلمان و اولیا در مقابله با مواد مخدر خبر داد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان علی مویدی قائم مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: طبق آخرین آمار تعداد معتادان در […]

[ad_1]

قائم مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر از اجرای برنامه هایی برای توانمند سازی دانش آموزان، معلمان و اولیا در مقابله با مواد مخدر خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان علی مویدی قائم مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: طبق آخرین آمار تعداد معتادان در سطح کشور یک میلیون و ۳۵۰ هزار نفر است.

او افزود: متاسفانه با ایجاد لعاب فریبنده در برخی مواد روانگردان صنعتی این روزها تمایل به استفاده از این مواد بیشتر شده است.

مویدی در ادامه گفت: اعتیاد در بین دانشجویان و دانش آموزان نسبت به چند سال اخیر رو به کاهش است اما همچنان نگرانی هایی را در این باره داریم.

او گفت: افزایش دانش پیشگیری از اعتیاد در بین افراد تنها راه کاهش مصرف آن است به همین منظور ستاد مبارزه با مواد مخدر امسال برنامه های مناسبی برای افزایش دانش پیشگیری در نظر گرفته است.

مویدی گفت: امسال در نظر داریم که در ۱۲ استان توانمند سازی در بین دانش آموزان، معلمان و اولیا انجام شود. این توانمند سازی با آغاز سال تحصیلی مدارس اجرایی و تا پایان سال در ۱۲ استان عملیاتی می شود. این طرح در اراک و قم به صورت پایلوت اجرا شده است.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس