تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اول رییس جمهوری تصویب نامه هیات وزیران در خصوص اداره شرکت کشتیرانی و مرکز تحقیقات آرد و نان مربوط به بخش کشاورزی را برای اجرا به وزارتخانه های جهادکشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، امور اقتصادی و دارایی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی ابلاغ کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع […]

[ad_1]

معاون اول رییس جمهوری تصویب نامه هیات وزیران در خصوص اداره شرکت کشتیرانی و مرکز تحقیقات آرد و نان مربوط به بخش کشاورزی را برای اجرا به وزارتخانه های جهادکشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، امور اقتصادی و دارایی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی ابلاغ کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت با تصویب هیات وزیران، یک تبصره به ماده ۳ آیین نامه اجرایی قانون تمرکز وظایف و اختیارات مربوط به بخش کشاورزی در وزارت جهاد کشاورزی اضافه شد.

متن مصوبه هیات وزیران به شرح زیر است:
متن زیر به عنوان تبصره (۳) به ماده (۳) آیین نامه اجرایی قانون تمرکز وظایف و اختیارات مربوط به بخش کشاورزی در وزارت جهاد کشاورزی، موضوع تصویب نامه شماره ۱۸۱۵۵۷/ت۴۹۲۹۲هـ مورخ ۱۳۹۲٫۱۲٫۰۶ و اصلاحیه آن، موضوع تصویب نامه شماره ۷۷۲۵۶/ت۵۰۴۷۸هـ مورخ ۱۳۹۳٫۰۷٫۰۸اضافه می شود:
تبصره ۳- سهام شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران متعلق به شرکت مادرتخصصی بازرگانی دولتی ایران و مرکز تحقیقات آرد و نان از شمول حکم تبصره (۲) این ماده مستثنی است و وظایف و اختیارات وزیر و وزارت جهاد کشاورزی در این موارد به وزیر و وزارت صنعت، معدن و تجارت منتقل می شود.
اسحاق جهانگیری این مصوبه را برای اجرا به وزارتخانه های جهادکشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، امور اقتصادی و دارایی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ابلاغ کرد.

۲۰۳/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس