تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

طی حکمی از سوی مهندس محمد ارشدی رییس کل جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامی، مصطفى فرح بخش به عنوان دبیر کانون جوانان و دانشجویان این جبهه منصوب شد. برادر ارجمند جناب آقاى مصطفى فرح بخش بنا به پیشنهاد معاونت محترم سیاسى جبهه و نظر به تجارب ارزنده ، تعهد و توانمندى سرشار، جنابعالى را […]

طی حکمی از سوی مهندس محمد ارشدی رییس کل جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامی، مصطفى فرح بخش به عنوان دبیر کانون جوانان و دانشجویان این جبهه منصوب شد.

برادر ارجمند

جناب آقاى مصطفى فرح بخش

بنا به پیشنهاد معاونت محترم سیاسى جبهه و نظر به تجارب ارزنده ، تعهد و توانمندى سرشار، جنابعالى را که به زینت اعتدال و جوانى آراسته اید، به عنوان دبیر کانون جوانان و دانشجویان جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامى منصوب مى نمایم.
بدیهى است با تلاش بى دریغ خود نسبت به سازماندهى جوانان اعتدال گراى حامى دولت و جذب حداکثرى این طیف پرشور و با نشاط جامعه مبادرت ورزید.
امیدوارم در پناه خداوند متعال و ظلّ توجهات ویژه حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و در سال “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل ” که با تدبیر رهبرى معظم نام نهاده شده ، بتوانید موجبات خدمت رسانى روز افزون به آرمان های اعتدال ، مردم شریف و نظام مقدس جمهورى اسلامى را فراهم آورید.

محمد ارشدی

رییس جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامی

عضویت در مجمع جهانى صلح اسلامى، ریاست سازمان جوانان حزب اسلامى کار در استان فارس و عضویت در ستاد جوانان دکتر روحانى در انتخابات گذشته ریاست جمهورى، در سوابق مصطفى فرح بخش دیده مى شود.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس