تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] میانگین هفتگی مصرف بنزین کشور در هفته سوم شهریورماه با توزیع روزانه ٨١ میلیون و ۴٠٠ هزار لیتر به مجموع ۵۶٩ میلیون لیتر رسید. به گزارش ایسکانیوز، بیشترین مقدار مصرف بنزین با ٨٧ میلیون و ٨٠٠ هزار لیتر به روز پنجشنبه (١٨ شهریورماه) و کمترین مقدار مصرف با ٧٢ میلیون و ٧٠٠ هزار لیتر […]

[ad_1]

بنزین

میانگین هفتگی مصرف بنزین کشور در هفته سوم شهریورماه با توزیع روزانه ٨١ میلیون و ۴٠٠ هزار لیتر به مجموع ۵۶٩ میلیون لیتر رسید.

به گزارش ایسکانیوز، بیشترین مقدار مصرف بنزین با ٨٧ میلیون و ٨٠٠ هزار لیتر به روز پنجشنبه (١٨ شهریورماه) و کمترین مقدار مصرف با ٧٢ میلیون و ٧٠٠ هزار لیتر به روز جمعه (١٩ شهریورماه) اختصاص یافته است.

مصرف بنزین در سومین هفته شهریورماه ٢ میلیون لیتر افزایش یافت و به ۵۶٩ میلیون لیتر رسید، در حالی که در هفته منتهی به ۶ تا ١٢ شهریورماه مقدار مصرف ۵۶٧ میلیون لیتر بود.

مصرف بنزین در هفته منتهی به ٣١ مردادماه تا پنجم شهریورماه به ۵۶٢ میلیون لیتر رسید که با نزدیک شدن به پایان تابستان از هفته اول تا سوم شهریورماه شاهد افزایش هفت میلیون لیتری بنزین در کشور هستیم.

پیش‌بینی می‌شود با آغاز دور پایانی سفرهای تابستانی و نزدیک شدن به اعیاد قربان و غدیر مصرف این فرآورده به مرز ١٠٠ میلیون لیتر در روز برسد.

مجموع مصرف بنزین کشور در این سه هفته شهریورماه (یکم تا ٢٠ شهریورماه) به یک میلیارد و ۶٩٨ میلیون لیتر رسیده است.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس