تاریخ انتشار: ۲۴ خرد ۱۳۹۵

– سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهری خراسان شمالی از کاهش ۶درصدی مصارف خانگی آب آشامیدنی در دو ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال در این استان ۹۲۵ هزار نفری خبر داد.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از ایرنا سیدابراهیم علوی روز دوشنبه اظهار کرد: در دو ماه نخست سال جاری چهار میلیون ۴۶۰هزار و ۱۵۲متر مکعب آب آشامیدنی توسط ۱۴۳هزارو ۴۳۷ مشترک خانگی در استان مصرف شده در حالی که میزان مصرف آب در مدت مشابه پارسال چهار میلیون ۶۷۰ هزارو ۱۲۶ متر مکعب از سوی ۱۳۸ هزار و ۷۰۶مشترک خانگی بوده است.
وی از افزایش ۳٫۴ درصدی مشترکان آب آشامیدنی خانگی در سال ۹۴ نسبت به سال گذشته خبرداد و افزود: این تعداد در سال ۹۴، ۱۳۸ هزار و ۷۰۶ مشترک بوده که این تعداد مشترک در سال ۹۵ به ۱۴۳هزار و ۴۳۷ مشترک رسیده است .
علوی از افزایش یک درصدی سرانه مصرف خانگی آب در دو ماه نخست سال ۹۵ نسبت به مدت مشابه سال ۹۴ خبر داد و افزود سرانه مصرف دردو ماهه نخست سال ۹۴ به میزان ۱۰٫۹۵ متر مکعب در ماه بوده که این عدد در سال ۹۵ به ۱۱٫۰۵ متر مکعب در ماه رسیده است .
استان خراسان شمالی با تحت پوشش قرار دادن ۲۱ شهر دارای ۱۷۶ هزار و ۶۰۶ مشترک آب در تمامی کاربری ها است که ۱۴۳هزار و۴۳۷اشتراک آن را مشترکان خانگی استان تشکیل می دهد.
۷۱۸۹/ ۶۰۴۲

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس