تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر با اشاره به حادثه انفجار کپسول گاز در نجف گفت: هشت زائر ایرانی دچار مصدومیت شدند. به گزارش ایلنا، سید حمید کمالی با اعلام این خبر افزود: ساعت۳:۳۰ دقیقه صبح امروز کپسول گازی در نانوایی واقع در شارع رسول نجف‌اشرف منفجر و هشت تن از زائران ایرانی […]

[ad_1]

نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر با اشاره به حادثه انفجار کپسول گاز در نجف گفت: هشت زائر ایرانی دچار مصدومیت شدند.

به گزارش ایلنا، سید حمید کمالی با اعلام این خبر افزود: ساعت۳:۳۰ دقیقه صبح امروز کپسول گازی در نانوایی واقع در شارع رسول نجف‌اشرف منفجر و هشت تن از زائران ایرانی دچار مصدومیت جزیی شدند.


وی  با بیان اینکه این حادثه تلفات جانی در بر نداشت، اظهار کرد: همه مصدومان این حادثه با انتقال به درمانگاه هلال‌احمر مداوا و با حال عمومی خوب مرخص شدند.


اسامی مصدومین این حادثه عبارتند از:


امیر کاظمی‌پور فرزندابوالحسن (۵۰ساله)، مهدی اصغری فرزند محمدباقر (۴۲ساله)، محمدرسول اصغری فرزند مهدی(۱۰ساله) و محمدجوادجعفری فرزند رضا(۳۵ساله) از پیشوای ورامین و مقیم هتل قصرالجنان، مریم غزل سلفی فرزند محمدتقی(۳۲ساله)، رستم علیجانی فرزند گداعلی(۳۷ساله)، کوثر علیجانی فرزند رستم علی(۱۱ساله) از پیشوای ورامین و مقیم هتل ضفاف نجف، معصوم علی معصومی فرزند شکراله(۶۰ساله) از یزد و مقیم هتل‌الرایه.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس